Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ki a lagmegfelelobb tarsa a...

Ki a lagmegfelelobb tarsa a skorpionak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeret, akivel jól megértik egymást.

Van itt egy leírás, bemásolom, de hidd el, csak csillagjegy alapján nem lehet megmondani, ki kihez illik. Egy születési képlet nagyon összetett dolog. De tessék:


"Bika – Ő az egyetlen, aki teljes mértékben, mindenben megfelel a Skorpió elvárásainak. Nyugodt erotikája csodálatos szerelemben olvad össze a Skorpió féktelen szenvedélyével.


Szűz – Szorgalmával, egyszerűségével vonzza a Skorpiót. Feloldja kedvese gátlásait. Érzi, remek szerelmi partnert talált benne. Ha kihűl a kezdeti láng, mély barátsággá alakul a kapcsolat.


Halak – Vele eléggé egyoldalú a kapcsolata, ugyanis amíg az felnéz rá és imádja, addig a Skorpió – talán kényelemszeretetből – csupán elfogadja rajongását."


Eddig az idézet. Viszont ismerek olyan, igazán fantasztikus, egymást szerető, tisztelő házaspárt, ahol Skorpió-Mérleg jegyűek. Nem beszélve a Skorpió-Vízöntőről, amit általában nem tartanak jó párosításnak és igencsak rácáfoltunk. :)

Szóval el lehet játszani az ilyesmivel, de az asztrológia egy ennél sokkal komolyabb, több információt és tudást igénylő dolog.

2010. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Számomra a legmegfelelőbb egy ikrek csillagjegyű srác, a jelenlegi és viszonylag régóta tartó.:)

Skorpió lány

2010. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk egy másik skorpió, lehetőleg ellenkező nemű. Ha a sivatagban tudja, hogy hol a legközelebbi oázis, az csak hab a tortán.
2010. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
hát nem a nyilas...én nem bírtam idegekkel az én skorpiómat
2010. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Csak és kizárólag a rák!:)Tapasztalat!:)
2010. dec. 31. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat. en ugy gondolom a halakkal illik ossze a legjobban a skorpio,de amint latom a velemenyek megoszlanak.
2010. dec. 31. 16:14
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, de eztán olyan pasit szeretnék, akinek skorpió volt az előző barátnője! Mert a skorpiónő az a határozott papucsállatkává alakító típus, aki annyira féltékeny, hogy nem engedi a párját egyedül sehova. Szóval "megneveli a férfit"....

Na egy ilyen pasi kéne, vagyis olyan ilyen, aki ezt nem tűrte... Mert utána engem tuti imádna, mert én meg annyira nem olyan vagyok! (Hanem együttérző, megértő, nem megváltoztató, nem féltékeny....):)

2011. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
78%

Skorpió lányként a tapasztalataim:

-KOS jó szex, izgalmas kapcsolat

-BAK szar szex, munkamániás, leszarja a fejed

-RÁK nyálas, csöpög, nincs miért küzdeni

-MÉRLEG idegesítő, nem tudnád tisztelni, döntésképtelen


A többiről pedig tapasztalat nélkül ez a véleményem:

-IKREK jó társaság lehet, bár egy idő után fárasztó talán

-SZŰZ uncsi, rendmániás barom

-OROSZLÁN nagyobb az egoja, mint a tied

-SKORPIÓ jó szex, de kinyírják egymást

2011. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

17:02 négy jegy még lemaradt...kiváncsi lennék, róluk mi a véleményed?


Amúgy a skorpió ideális párja a halak, esetleg a bika, mert csak ők tudják táplálni őket bőségesen azokkal az érzelmekkel, amelyek miatt másokat kiszipolyoznak.

2011. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Skorpió vagyok, a férjem rák. Abszolút remek a kapcsolatunk. A rákok nagyon nyugodtak és családszeretőek. Volt már előzőleg is rák férfival kapcsolatom, ő is ugyanilyen volt.

A halak férfi nem a nőbe, hanem magába a szerelembe (az érzésbe) szerelmes. Álmodozó és hamar lángra lobban, de hamar ki is ábrándul...

Skorpió párom is volt (ugyanabban a hónapban, napon volt a születésnapunk), hát nagyon vegyes volt a kapcsolatunk... Valóban nem illik össze két skorpió, mindketten erős egyéniségek és makacsok...

2011. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!