Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lehetek szerinted? A...

Milyen lehetek szerinted? A születési helyem Debrecen, idő: 1991. 01. 05. kb.14:30

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mit mondtok, milyen vagyok.

Elolvasom a horoszkópot de nem hiszem hogy olyan fűdenagy hatása lenne az életemre.

Majd barátnőimmel összeülünk és kitárgyaljuk szerintük mi igaz és mi nem igaz belőle...


//megjegyzés a kérdést át kellett fogalmaznom...//


2010. dec. 19. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha pontos a születési óra perc, akkor Ikrek az ascendensed. Fontos terület számodra a munka, csak azt nem tudod, mit kellene tenned. Anyukád nagyon tiszta lehet, fontos számára a lakás tisztasága. Édesapád hasonló típus, mint te vagy. Szereti a szabadságot. Olyan társat szeretnél, akivel jót lehet beszélgetni. Mennyire gyorsan beszélsz? Időnként saját magad alatt vágod a fát, mert gyorsabban beszélsz, mint azt kellene. Meggondolatlan vagy néha. Mostanában nem nagyon kapkodnak érted a fiúk, de ez is elmúlik egyszer. Apukád beteg? Ebben az évben (születés naptól ) figyelj oda, mert a barátok sorba elhagynak, ha meggondolatlanul beszélsz. Most úgy érzed, semmi nem jön össze. Ne keseregj rajta, légy fegyelmezettebb, és minden simán fog menni. Jobb ha te állítod fel a korlátokat, mint a sors kényszerítsen rá. Az a baj, hogy a külvilágnak akarsz megfelelni. Magadnak felelj meg
2011. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tökre bejön ez a "milyen lehetek szerinted" kérdés, kár hogy nem nekem jutott eszembe :D


Asszem ennyi.

Hozzászolnom igazából nem érdemes. Az előttem levők mindent elmondtak ami fontos lehet.

2011. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!