Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lehetek szerinted? A...

Milyen lehetek szerinted? A születési helyem Debrecen, idő: 1991. 01. 05. kb.14:30

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mit mondtok, milyen vagyok.

Elolvasom a horoszkópot de nem hiszem hogy olyan fűdenagy hatása lenne az életemre.

Majd barátnőimmel összeülünk és kitárgyaljuk szerintük mi igaz és mi nem igaz belőle...


//megjegyzés a kérdést át kellett fogalmaznom...//


2010. dec. 19. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 nappal idősebb vagy nálam...
2010. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és debreceni vagy,mint én..(előző) :D
2010. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Jó az :D
2010. dec. 19. 22:33
 4/12 anonim ***** válasza:
1993.05.09. kb. 16:20 (???)
2010. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt hittem hogy ide ilyen asztrológiai elemzéseket írnak, azért ez a topic neve...


De úgy tűnik ilyenkor eltűnnek akik értenek az ilyenekhez, pedig kíváncsi lennék rájuk.


Egyébként nekem se esett jól utólag, hogy elvesztettem a hidegvérem. :)


Képmutatás meg ez, hogy civilben ezt nem mondanám meg neki, akármennyire is szeretném... úgyhogy most jól esett :):)


Másik topicban kibírtam beszólás nélkül...

2010. dec. 20. 17:37
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
bak-ló. nem csoda, hogy beszólogatsz mindenkinek. talán ikrek az aszcendensed, a holdad is ott van, tehát érdeklődő vagy. nem vagyok egy nagy asztrológus, de valszeg tele vagy energiával, soha nem tudsz a seggeden maradni. a megbizhatóságodról is érdemes elgondokodni, a lilith-ed a nyilasban van, tehát könnyen lehet, hogy minden szavad hazugság, de ha a születés óra pontos, akkor akár nemes személyiség is lehetsz legbelül, aki valszeg sokat vivódik jó/rossz cselekedetein.
2010. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

@adfgrzhn


Köszi az értelmes választ.

Inkább kisgimisként voltam irdatlan bunkó, mindenkit fikáztam... aztán kiderült hogy az egyik srác totál belém volt esve akit már jó ideje céltáblaként használtam.

Nah akkor döntöttem úgy hogy nem akarok bunkó lenni, meg hát mindenki imádott - akit épp nem szívattam- csak aztán mindenki sorrakerült valamikor, és hiába nevettek azon hogy hogy megalázok másokat, tudtam hogy nem annyira bírnak, mert őket is bántottam.


Nekem nagyon nehéz legyűrnöm a kritikus énemet. Iszonyat erő kell, hogy ne vágjak pofákat, ne forgassam a szemem, rengeteget gyakoroltam, hogy ne lássák az arcomon hogy mit gondolok ilyen esetekben.


Amúgy ez a hivatásom miatt is kell - lehet ez lenne a belső nemes személyiség- ott elég sok mindent kell majd elviselnem, és iszonyat ciki lenne ha valakinek beszólnék... De a havonta 1-2 beszólás már elég haladó :) -meg itt könnyebben engedek, mert nem tudják ki vagyok. Ha iszom és úgy találnak meg a balgák az viszont megint veszélyes...


Mi az a lilith egyébként? Tudom hogy valami személy is volt, és a vicc az hogy egy oldalon pont ezt a nevet választottam...


Jó/rossz cselekedetek... hát nem tudom, lehet, próbálok nem rosszat tenni, nem ártani, de előfordul hogy rosszat kívánok másnak, nah meg a gonosz beszólásaim... tény hogy ezekre nem vagyok büszke, de amikor kikerültem a kis bubivilágomból és találkoztam az átlag emberrel hát volt nagy megdöbbenés mennyire egyszerűek és buták is vannak köztük...

2010. dec. 20. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
azért irtam, hogy valószinűleg, mert te sem tudtad pontosan a születésed óráját, pedig itt elég sokat számit. a lilith a sötét hold, énünk árnyoldala, többnyire amivel nem vagyunk kibékülve és próbálunk elrejteni, vagy nem tudomást venni róla. általában az egyes jegyek legrosszabb tulajdonságait hozza ki. a nyilasnak például az alakoskodását és megbizhatatlanságát. ez elég komoly probléma, szóval kétszer is ellenőrizd mi van a cselekedeteid mögött, mit miért mondasz, kinél mit akarsz elérni. lilith egyébként a mitosz szerint ádám első felesége volt, de senki sem érdekelte önmagán kivűl, ezért őt dobták ki legelőször a paradicsomból. ez persze tökmindegy.
2010. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmmel egy napon születtél, azt hiszem, ő is kora délutáni. Leírom, milyennek látom őt, aztán kiderül, hogy vannak-e közös vonásaitok.:) Ő az egyik legmegbízhatóbb ember, akit ismerek és mindenben számíthattam rá, bármi is adódott. Igaz, gyakran fogához veri a garast, de ízlése az van minden téren. Elsőre kicsit hidegnek tűnik/mutatkozik, de hamar feloldódik annak a társaságában, akiben úgy érzi, hogy megbízhat. Sokszor inkább a dolgok negatív végét fogja meg, de alapvetően ambiciózus és humoros.:) Mit szólsz hozzá? Hasonlítotok?
2010. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

@Eiko válasza:


Ez inkább a régi énem, vagyis alapból hasonlít, de sokat változtam.

Most 20 leszek ugyebár.

A megbízhatóság... hát ha fontos feladat akkor igen, a legjobb barátaim mindig számíthatnak rám, de pl. gyakran előfordul hogy nálam marad valami, pl. sulis füzet amit kölcsönkértem - tény hogy nem kell nekik, de már igazán vissza kéne adnom :D:D


A fogamhoz verem a garast az nagyon nagyon a régi énem. Ugh milyen kis fukarizé voltam - de főleg magammal szemben. Ajándékozásnál inkább a ló túloldala, suliban Karácsonykor mindig kitettem magamért. Most hogy van önálló keresetem már rendesen költekezem...

Amúgy régen még egy mekis menüre is sajnáltam a pénzt...


Ízlés, az eddigi visszajelzések szerint az van. Még amikor nem volt ennyi pénzünk/pénzem akkor is mindig azt hitték hogy gazdagok vagyunk... pedig csak jól passzintottam a ruháim, meg a kiegészítőket...


Én elég beszédes vagyok minden társaságban, viszont valamiért az emberek mégis olyan megközelíthetetlennek tartanak, vagyis ezt mondják... passz pedig direkt azért vagyok beszédes, hogy kedveljenek -régen, mint írtam kis bunkóizé voltam. Jah és nem tudják megmagyarázni miért gondolnak megközelíthetetlennek, annyit mondanak hogy mert olyan énes vagyok /a nevem/ meg mert olyan a kiállásom... hát köszi, pedig én tényleg próbálok kedves lenni -.-


A humor, én a szofisztikált humort szeretem, amihez kell alapműveltség, vagy a szarkazmust. De am szeretik nagyon a csoporttársaim amikor kiállok és elmesélem egy-egy élményemet, pl. életem legszörnyebb randiját...:D akkorákat nevettek.


Régen anyum szerint nagyon pesszimista voltam - én mindig azt vágtam neki vissza, hogy "nem, én realista vagyok, nem akarok pofáraesni ha valami mégse úgy jön össze", de szerintem tényleg nem voltam pesszimista! Most már inkább optimista felé húzok. - szerencsére.


Ambiciózus, az tény. Erről annyit hogy 15 évesen írtam egy listát azzal a címmel: "What I want to reach by 25" tiszta őrült vagyok.


Amúgy ahogy elnézem, az alapjellemvonások megegyeznek, de nekem már sokat változtak- főként az életem miatt- nem tudom ő hány éves lehet.


Szerintem ez a horoszkópos dolog is olyan, mint a gének pl az értelmi képességet, meghatározzák alaphangon az embert, de tág határok között mozognak, aztán ki tudja ki mit hoz ki belőle.


Köszönöm egyébként a választ! :)

2010. dec. 22. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!