Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire higyjek a horoszkópom...

Mennyire higyjek a horoszkópomnak?

Figyelt kérdés

Azt írta a horoszkópom, hogy decemberbe váratlan meghívást kapok de semmiképp se tegyek neki eleget mert nagyon fogok égni. Na most tényleg kaptam decemberre egy váratlan meghívást és félek, ha elmegyek valami nagyon rossz lesz ( van is rá esély, van egy dolog ami miatt beéghetek:S), de szívem szerint elmennék.

Lehet nem lesz semmi, elvégre nem jöhet be minden, amit ír a horoszkóp, de már az is igaz lett, hogy váratlan meghívást kapok, mindig elhittem a horoszkópot, nem tudom életembe először ne higyjek benne csak mert rosszat ír?


2010. nov. 25. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerinted két fix dátum között született embereknek ugyanazok a tulajdonságaik, a sorsuk, a jövőjük?

Legyél okosabb, ne hagyd, hogy ilyen butaságok befolyásoljanak.

2010. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát figyi én elmennék.Mert akkor legalább tudnám hogy legközelebb higgyek-e a horoszkópnak.=) Ha meg beégsz beégsz. De legalább legközelebb tudni fogod mit csinálj:)
2010. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér ^^.


Egyébként meg bárhol be lehet égni. Otthon unatkozni jobb volna?

2010. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ájhevnó ***** válasza:

[link]


Ennyire hihetsz neki.

2010. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semennyire
2010. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából eddig mindig bejött amit írt, mindig volt valami amire ráhuzhattam, most is bejött a fele, ezért parázok a másik felétől.:S De igaz, bárhól beéghetek, így legalább tényleg kipróbálom működik-e...:P:)
2010. nov. 25. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogadd el a meghivast, de szabadulj meg a negativ gondolattol. Tehat "beeghetek!" Ettol kell megszabadulnod.

Ha allandoan e korul fog jarni az elmed, akkor mar a gondolataidat is ekorul forgatod, s a gondolatoknak van teremto ereje! Ertheto?

Legyen eros hited, es bizzal onmagadban. Vizulalj, meditalj. Tehat elkepzeled a helyet, ahova menni fogsz, s lasd magad elott azt, amit szeretnel, vagy akarsz. Amikor ezekkel fogod az elmedet atitatni, akkor ezt fogod megvalositani, megteremteni.

2010. nov. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!