Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden Bak Férfi ilyen sértődő...

Minden Bak Férfi ilyen sértődős f...z? Ha ő beszól a másik húzza meg magát,de ha neki szólnak be akkor az már nem tetszik a-helyet hogy átgondolná hogy tán a másiknak is van igaza.

Figyelt kérdés
okt. 14. 06:41
1 2
 11/20 anonim válasza:

Bak vagy rejtett nárcisztikus?

A csillagjegy egy dolog,a szemèlyisèg többet számit

okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hát nem e-világra valók vagytok az egyszer biztos.


Mert ti csak dolgozni jöttetek,de nem élni.


A többi jegy is dolgozik,de nem éjt nappallá téve,meg tudják értékelni a pihenés fogalmát.


Illetve nem sértődnek meg minden szaron.

okt. 14. 09:10
 13/20 anonim ***** válasza:
Baklövés lenne horoszkóp szerint ítélni, barátom!
okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is bak vagyok és munkamániás. Nagyon hamar megsértődöm. Mivel maximalista vagyok, mindent tökéletesen próbálok csinálni, ezért nem tűröm el a kritikát, főleg olyanoktól, akik fele ennyit sem tesznek az adott dologban.
okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14-s.



A bak csak abban tud jelleskedni amihez ért.


Én oroszlánként meg szinte mindenhez,és maximalistábbak vagyunk mint a bakok de mégsem sértődöm meg baromságokon,na meg amúgy semmin sem.


Nekem mondhatod azt is k....a a....d lepereg rólam mert csak szavak de nem tettek.


A baknak meg csak ha egy kicsit is oda pöttyögnek majdnem sír.

okt. 14. 09:41
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért egy oroszlán mindenhez is ért munkáját ne hasonlítsuk a bakhoz. Az oroszlánnál sokszor csak duma van, a munkája meg felszínes. Igen, a bak hamar elsírja magát, de általában jogosan.
okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te egoista vagy, nem oroszlán xd
okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A sértődékenyég inkább a Holdhoz tartozik - ha az asztrológiai nézőpont érdekel.
okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem csak a bak férfiak, hanem mindenki pl az én környezetemben.


Az emberek általanossagban önmagukra nézésre képtelenek.

Tehat ez a "probléma -> mit rontottam el / mi volt az én részem" ez nem megy.

Ehelyett mindig a mással van baj. A "probléma -> mit rontott el a másik / mi volt az ő része" ez nagyon nagyon megy ám...


Ha mindenki a saját részével foglalkozna, hogy ő maga mit rontott el, az ember képes lenne a fejlődésre. Akkor.


De így nem.


Így csak vannak akik magukba néznek és látják hogy ők hol rontották el, ezt hajlandóak bevallani maguknak is másnak is, felvállalják, ezért ők viszik ez AZ EGÉSZ balhét, azt a részt is ami nem a sajátjuk, mert ráhárítják.

Mert emellett meg vannak akik nem hajlandóak magukba nézni mert esetleg kiderülne hogy nem ők a legtökéletesebb, legf@szább emberek a földön és neadjisten vannak hibáik (mint mindenkinek), vagy csak ezt nem vállalják fel mert gyávák. Na ők meg az egész csomagot átruházzák a másikra. És az eredmeny mindig az, hogy valamiért minfig a másikkal lesz a baj. Nekik valahogy sosem lesz részúk a dologban, ha valami esetleg mégis, akkor is a másik miatt van az is.

Felelősséghárítás es gyávaság netovábbja.


Úgyhogy ez nem a bakok érdeme, ezt írom úgy hogy amatőren foglalkozom asztrologiával, tehat nem trollságból.


Hidd el az emberekkel van baj.

okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

16-s.


Nem láttál még engem dolgozni,és aztán vélekedjél.


Ti azt hiszitek magatokról hogy ti vagytok a világ közepe mert ti állandóan dolgoztok,harácsoltok sokszor persze a semminek és a többi ember nem csinál semmit sem,pontosabban a ti szemetekben a többi ember egy senki.


De közben ti nem vagytok senkik,mert nem látok tovább az orrotoknál.


Mert nem csak azért születünk hogy végig harcoljuk az életet hanem hogy élvezzük is.

okt. 14. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!