Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő hogy mutatja ki...

Skorpió nő hogy mutatja ki azt, ha valaki tetszik neki?

Figyelt kérdés

Igen, számít az aszcendens meg hasonlók, de engem saját tapasztalat érdekelne. Honnan lehet tudni, ha egy skorpió nő szimpatizál egy férfival?


Én kicsit önző személyiségnek ismertem meg őket, de néha van hogy úgy érzem hogy kifejezetten kedvel, máskor meg hogy a háta közepére sem kíván. Van, hogy szívvel reagál egy Messenger üzenetemre, hálálkodik, stb. Abszolút nem ismerem ezt a jegyet, érdekelne pár tapasztalat :)


2023. febr. 28. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát elöször is az ollóját a hím skorpió előtestére teszi. Ha a fiú skorpió ebből nem jön rá a szándékára akkor elfog egy valamilyen rovart (pl:. egy csótányt), és azt a férfi skorpiónak ajánlja fel zsákmány gyanánt, hogy ezzel jelezze párzási szándékát. Ebből általában a hímnek is leesik a dolog és kufircolásba kezdenek.
2023. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Felveszel egy miniszoknyat bugyi nelkul es amikor meglatod szettarod a labodat es ramutatsz a muffodra. Kozben osember nyogeseket is adhatsz. Szerintem ez a legegyszerubb.
2023. márc. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Szakadok a választóktól :).

Hogy a kérdésedre reagáljak... Én addig csűröm csavarom a dolgokat amíg el nem kezd velem beszélgetni. Ha idegen akkor kivárok.

2023. márc. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
#1 😂😂😂😂😂😂
2023. márc. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a tőbbi nő. Kedves lesz vele, ad neki finomságokat. A nők nagyon szeretnek anyáskodni ápoolónősdit játszani. Igen, mi nők ilyenek vagyunk.
2023. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

A nász kezdetén a hím és a nőstény skorpió az ollóinál fogva kapaszkodik össze, majd sajátos táncba kezdenek. Ez segít a nősténynek, hogy felmérje a hím erejét, utóbbi pedig bebizonyíthatja, hogy életképes apa lesz az utódok számára. Ha minden klappol, a hím közben lerakja spermiumait a földre, majd óvatosan odahúzza a nőstényt, hogy megtermékenyítse. A páros útjai ezután különválnak – hacsak a nőstény nem dönt úgy, hogy felfalja udvarlóját (ami a legfrissebb kutatások szerint viszonylag ritkán fordul elő).



https://www.youtube.com/watch?v=FSS0NmqFRdM&t=137s

2023. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
#6 Jó hogy még egy ilyen butaságon alapuló kérdésnél is tudsz olyan választ anni amiből az itteniek tanulthatnak valami értelmeset is. Nem tudtam hogy így szaporodnak a skorpiók. Köszi :)
2023. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1


Előtest alatt a hátát vagy a hasát érted? Mert ahhoz hogy ollóival a hasához érjen, hátra kell dobnia magát a hímnek. Nos?

2023. márc. 1. 14:31
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az 1-es vagyok.


Mint minden tiszteséges csáprágós, a skorpiók is egy előtestből (fejtorból) és utótestből (potrohból) állnak. Az utóbbi a skorpiók esetében megnyúlt és egy tüskében végződik, míg az előbbin vannak a végtagok, az ollók, a szemek stb:. Tehát a lány skorpió a fiú skorpió előtesten a hátát is megérintheti, emiatt nem kell a hímnek a hátára dobnia magát.

2023. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Szia ! a “Skorpiónő” fordorlatos, nem mutattja ki a egyböl az érzéseit! Várni kell, hogy bizalma legyen!
2023. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!