Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mindegyik Bak jegyű Férfi...

Mindegyik Bak jegyű Férfi önző,zsugori,munkamániás-pénzéhes illetve nagyzolós vagy csak némelyik? Köszönöm.

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én bak nő vagyok,de egyik sem igaz rám. Horoszkóp részben hülyeség
tegnapelőtt 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-s


Bak férfiról beszéltem a másik meg még csak véletlenül sem hülyeség a horoszkóp.


Olvas utána és rájössz.


Bak az anyám és pont az ellenkezője annak amit leírtam a kérdésemben,de a Nők amúgy is mások


Amúgy minek jössz be ebbe a kategóriába ha szerinted hülyeség a horoszkóp?


Ide azok írnak kik szerint nem az.

tegnapelőtt 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nevelőapám volt Bak. Igazi aktakukac,mindent derékszögbe rakó, precízkedő, munkamániás,önző ember volt. Ráadásul azok,amiket papolt,hogyan kell élni, na ezeket következetesen megszegte mindig.

Négy feleség hagyta ott,mert nem bírták.

tegnapelőtt 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-s.


Köszönöm a válaszod.


Sajna a haverom is ilyen,és nagyon nehéz vele.


Én pont az ellenkezője vagyok Oroszlán,és ez meg neki nem egyértelmű hogy lehetne lazábbra is venni a gyeplőt mint ahogy én csinálom.

tegnapelőtt 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, mert én is Oroszlán férfi vagyok :)

Sok vitám volt az öreggel, volt hogy fél évig nem álltunk szóba egymással.


# 3

tegnapelőtt 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kürtőskalácska ***** válasza:
Nem
tegnapelőtt 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-s.


Mi még komolyabban nem kaptunk össze,de csak a pénzharácsolás közben senkije sincs meg csak állandóan a munka mintha másról nem lehetne beszélni egyszerűen kiakasztó.


Kikapcsolódás,pihenés,nevetés fogalmát nem igazán akarja ismerni mert ezek nem tartoznak az élethez.


40 éveikben vagyunk,de ő belőle mi lesz így később és ő akar magának 10-s skálán 10-s Nőt.


Miközben mindenből a legolcsóbat veszi meg.


Bár nekem nincs pénzem mint neki,de én legalább éltem,és soha nem neveztek fukarnak.

tegnapelőtt 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
En bak ffi vagyok es pont ilyen vagyok. 😆😆 de nem erdekel, a csaladtagjaimon kivul egy embert se kedvelek...
tegnapelőtt 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De az aszcendenstől is függ.
ma 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!