Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi lehet az aszcendense és...

Mi lehet az aszcendense és miért gondolod úgy?

Figyelt kérdés

Milyen aszcendens lehet és mik utalnak arra? Mit gondoltok?


[link]



szept. 12. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az ascendens a külső megjelenés alapján.

Kos, esetleg oroszlán.

szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Skorpió nem lehet? Én arra tippelek
szept. 12. 18:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Kosos, hasonló Senna-hoz.
szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Annak Vízöntő az aszcendense, most megnéztem
szept. 12. 20:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Mármint a külseje Sennás.
szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nem Kos az aszcendense a linkelt embernek hanem Vízöntő mondjuk, ha az övé mondjuk nincs fent (nem találtam meg), míg Senna fent van így ő lehet egy támpont.

Kos aszcendensűként Shakira jutott eszembe, megnéztem őt is, más jellegű

szept. 12. 21:04
 7/18 anonim ***** válasza:
De a Kos napjegyűek is lehetnek hasonló típusok.
szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Napjegy alapú hasonlítást is csináltam már és ott semmiféle hasonlóság és összefüggés nem volt, aszcendens alapú meg igen.

Sőt azt mondják h a Szaturnuszi aszcendensek (ebbe tartozik a Vízöntő is ugyebár) ugyanúgy élesebb, szögletes formákkal rendelkeznek, mint a Marsi aszcendensek (Kos, Skorpió).

Csak ekkor elkezdtem ezt is megfigyelni és igaznak bizonyult (pluszban néztem ismerőket is akik elmondták az aszcendensüket, időpontukat és lehetett így hasonlítgatni, a Nap alapúnak nincs alapja)

szept. 12. 21:53
 9/18 anonim ***** válasza:

"Sőt azt mondják h a Szaturnuszi aszcendensek ugyanúgy élesebb, szögletes formákkal rendelkeznek, mint a Marsi aszcendensek (Kos, Skorpió)."


Igen, a szaturnuszi és a marsikus minőségek nagyon közel állnak egymáshoz, csak a Szaturnusz ilyen hűvös, semleges, a Mars meg nagyon is lelkes, tüzes, szenvedélyes.


Az biztos hogy a Marshoz tartozik minden ami csíp, szúr, vág, hegyes, éles, szóval ezek a veszélyes minőségek.


Gótikus művészetben (pl. építészet) vannak ilyenek amik visszaadják a Szaturnusz-Mars hatást, ami véleményem szerint az egyik legveszélyesebb kombináció.

szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni hogy ezek felső, szellemi bolygók a Jupiterrel együtt: 1. Mars 2. Jupiter 3. Szaturnusz., a Nap az páratlan szellemi szubsztancia vagy égitest, a többiek pedig az alsó bolygókhoz tartoznak, ők a művészibbek, lelkisebbek.
szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!