Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek mennyire illünk...

Szerintetek mennyire illünk össze ez alapján?

Figyelt kérdés

Kos napjegyű nő Skorpió holdjeggyel bika aszcendens

Rák férfi skorpió holdjeggyel bak aszcendens



aug. 7. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Rák férfi vagyok, és nagy ívben kerülöm azt, aki ennyire hisz az asztrológiában.
aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem ez donti el csupan kivancsi voltam
aug. 7. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Én minden alkalommal rákeresek, ha randizok valakivel. Nem dobnám ki ez alapján, de nagyszerű beszédtéma első randin, ha szépen végigmegyünk azon ki mennyire érzi magára igaznak ezt vagy azt (kb. önismereti és ismerkedős tesztnek jó).


Én a Zsozirisz oldalt ajánlom ( [link] itt rá lehet keresni a Szerelmes horoszkópokra (adott csillagjegyek más csillagjegyekkel való viszonyára) és van egy Általános horoszkópok rész, ahol rengeteg dolog van, amit össze lehet hasonlítgatni.

aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Közös Hold lehet nagyon jó kiindulópont, hullámhossz, hisz hasonló a kötődési minta. Pláne, ha még azonos fázisú is a Hold. A Kos meg élvezheti, hogy irányítja a Rákot, az meg romantikusan gondoskodik, de azért később ugyanettől lehet türelmetlen, hogy mindig neki kell "húznia", pláne ha amannak kevés az önbizalma, lassabb, zárkózottabb. megfontoltabb. Kifelé mindketten elég anyagiasak, bár a Bika aszcendens inkább élvezi, míg a Bak inkább megdolgozik érte, belül viszont ez a versengő tűz és bizonytalan, zárkózott víz... az is lehet, pl. húsz évig tök jól meglesznek, mire megismerik magukat. Egész képletből lehet egyébként szinasztriát nézni, astroseeken tudsz angolul egy gépi elemzést olvasni.
aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!