Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Letiltanak ha nem értek egyet...

Letiltanak ha nem értek egyet valamiben?

Figyelt kérdés

Volt egy beszélgetésem egy asztrológussal, korábban már beszéltem vele, elemzésen is voltam nála kb. fél évvel ezelőtt. Felvetődött, hogy beiratkozom hozzá tanfolyamra, de nem tettem végül, mert eleve elég sikertelen nekem ez a pálya, egyik tanfolyamot se sikerült befejezni így hát nem akartam újat kezdeni.


Most ráírtam úgy fél év után egy kérdéssel és mutattam neki egy radixot illetve leírtam pár dolgot, hogy azok a radix melyik részéből olvashatók ki.

Sok bakit vétett, főleg, hogy egyáltalán nem az aszcendensből meg a személyi jelölőkből indult ki, hanem transzcendensekből és azok fényszögeiből, illetve a legviccesebb az volt, hogy a radixban Vízöntő Nap volt a 8-as házban, mire azt írta, hogy a Nap az Skorpió, tehát konkrétan ez úgy hangzott, mintha az illető október 23 és november 22 között született volna. Volt rajta egy Uránusz trigon és azon lovagolt, illetve a Skorpió Napon ami igazából Vízöntő volt.

Aztán Skorpiós dolgokat írt az illetőről holott a Skorpióban az égvilágon semmi se állt, a születési uralkodó meg a Kosban volt (a jellemzői is inkább Kos mintsem Skorpió de szart rá, azok Skorpió analógiák és nem Kos, holott azok a dolgok a Marsra ráhúzhatók és mindkettőt az uralja, csak a Kos nyíltabb és egyenesebb ahogy az adott radix tulajdonosa is olyan volt).

Jött a megfeleléssel, mert Mérleg Uránusza volt, és akkor írt Mérleges dolgokat is róla, hogy ilyen meg olyan megfelelés, holott a Mérlegben se állt semmi azon az Uránuszon kívül. Volt egy Szaturnusz kvadrát is a Napján, de azt meg se említette.

Aztán rákérdeztem a teljesítménykényszerre, ugye hogy azonnali eredményeket akar és ezért hajt. Ez simán Kos tulajdonság, de ő szerinte a Bak Merkúrból jön. Igazából ezekkel nem is szálltam vitába, a Kos-Skorpió analógiákkal szálltam csak vitába a végén, ekkor lerázott hogy nem ér rá. Eltelt két óra, írtam megint valamit, hhátha már ráér. Elkezdett ingerülten csúnyán beszélni és csupa nagybetűkkel írt lekezelően, majd hogy nem ér rá. És letiltott.


Ja és nem említettem, hogy Nyilas stellium is volt a radixban egy transzcendenssel, a Neptunusszal, a Nyilas dolgokat kizárólag a Neptunuszra húzta rá, a többire fsott, úgy hogy uralmi Jupiter volt ott és két személy jelölő.


Akkor konkrétan a Vízöntő Napból Skorpió Napot csinált.

A Rák aszcendenst és a Kos Holdat magasról szrta le.

A teljesményorientáltságot a Bak Merkúrra húzta rá.

A Nyilas dolgokat csakis az ott álló Neptunusznak köszönheti

A megfelelést Mérleg módjára a Mérleg Uránusznak köszönheti, közben egy darab Mérleg tulajdonsága nincs az illetőnek.


Na és ha ezt kétségbe mered vonni, úgy beszélnek veled mint a ronggyal és le is tiltanak.


Aztán megkérdeztem mástól is ugyanezt, na ő már a fontosabb elemekkel kezdte, aszcendens, születési uralkodó, egyéb személy jelölők, miközben az előző az Uránuszon lovagolt és a nem létező Skorpió Napon.


Mit szóltok ehhez? Ezek után érdemes asztrológiázni és tanfolyamra járni?



aug. 30. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy asztrológus.

De legalább tudjuk kinek a Radix-áról van szó.

aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na kié? Írhatod a nevét
aug. 31. 12:01
 13/19 anonim válasza:

Az tény hogy Magyarországon a hiteles asztrologusok száma egy kézen megszámolható!

Tehát mieleőtt egymásnak estek érdemes tudni ki elemzett ilyeneket ami már eleve sántít így első olvasatra..!

Személyes meglátásom mint csak tanuló asztrologus hogy az érzelmi megnyilvánulások amiket te túltengésnek érzékelsz az az a rák aszcendens! Az “agresszió” pedig a kos Hold, ami nyilván bonyolultabb az ötös ház miatt!

aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Maximum Ő esik Nekem, ha jobban megnézed.

Nem hiába nem válaszoltam már, értelmetlen.

aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az nem asztrologus, aki nem rektifikal a keplet fejtese elott, csaxolok :)



40F incel

szept. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kéne nekem annak felülni hogy te baromi okosnak érzed magad általa, hogy te vagy a nagy asztrológus aki mindent jobban tud"


Én nem éreztem semmi olyat a hozzászólásaiban, amiből az jönne le, hogy "nagy asztrológusnak" tartaná magát, aki mindent jobban tud.


Nem kevés időt és energiát szánt arra, hogy végigolvassa a kérdésed hosszú kifejtését, és terjedelmes, részletes választ írt neked a 3. és 5. hozzászólásban.


Nyilván jogod van nem egyetérteni azzal, amit írt, de annyira értékelted, hogy - bármifajta viszonzás nélkül, szívességből - időt szánt rád a szabadidejéből, hogy nem csak, hogy nem köszönted meg, de még - szerintem teljesen indokolatlanul - be is szóltál neki.


Szerinted ez mind mond el rólad?


"De legalább tudjuk kinek a Radix-áról van szó."


"Na kié?"


Szerintem vedd elő minden logikádat, és próbáld meg megfejteni, hogy vajon kire gondolt.

szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

ma 22:09

Öhm, köszönöm.

Be kell valljam meglepődtem a hozzászólásodon.

Komolyan Nagyon Szépen Köszönöm a kifejtésedet, csak ritka, ha ilyenbe futok itt és át megy valakinek az, amit mondok.

Tényleg Köszönöm és jó volt olvasni a teljesen nyugodt hangnemben írt válaszodat, ritkán találkozom hasonlóval.

szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát nem az enyém a radix csak szólok, már pedig biztosan erre gondoltál
szept. 1. 22:25
 19/19 anonim ***** válasza:

17


Nagyon szívesen!

szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!