Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Letiltanak hogyha megemlítem...

Letiltanak hogyha megemlítem ebben a kategóriában a reptoidokat, plejádokat vagy a hrollokat?

Figyelt kérdés
Visszanézegettem pár régi gyakoris kérdést amit elmentettem még 2011. és 2012-ből. És emlékszem, hogy akkortájt a kérdések 90%-át reptoidok és más földönkívüli fajok alkották, illetve több egymást követő invázió is elmaradt amit olyan alakulatok mint a RÉPA (Reptoid és Plejád alakulat) és a Reptílián Testvériség tervezett az emberiség ellen, amit aztán állítólag az Ellenállás képes volt elnyomni. Szóval az a kérdésem, hogy egyrészt letiltanak-e a gyk moderátorai ha ilyen kérdéseket teszek fel, és másrészt miért vált ilyen felkapottá a reptoid téma 2010-től? És miért halt ki mára?

#ezotéria #UFO #téma #reptoid #exopolitika #földönkvüli #gyk kultúra
2016. márc. 27. 18:23
1 2
 1/20 death42 ***** válasza:
100%
Próbáld meg és meglátod.
2016. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Már miért tiltanának le? Ez a GYK. Amit máshol nem mertél...
2016. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 death42 ***** válasza:
29%
Igen ez a GYIK, de ne értsd félre nem igazi gyíkok, hanem sokkal inkább gyíkarcok. :D
2016. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos a RéPA kimaradt eddig az életemből. Ami kár, mert besírtam rajta 😂
2016. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen mesék vagy hoax-ok folyamatosan élnek az interneten. Néha felkapják a témát és milliószámra osztják meg, de utána lecseng az egész mert vagy nem is érdekli annyira az embereket vagy rájönnek hogy baromság az egész.
2016. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A humanoidoknál nem lehet gázabbat kitalálni.
2016. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
azért tilthatnak le mert a moderációról nem szabad kérdést fel tenni...
2016. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

"...több egymást követő invázió is elmaradt amit olyan alakulatok mint a RÉPA (Reptoid és Plejád alakulat) és a Reptílián Testvériség tervezett az emberiség ellen"


Egy kis pontosítás: a Reptilián Testvériség helyes neve, REptilián TEstvéri Közösség (vagyis RETEK).


És igaz ugyan, hogy a RÉPA és a RETEK vereséget szenvedett az Ellenállástól, de már a Föld körül kering a Marcona Orionbéli Gyíkemberek Orbitális Repülő Osztaga (rövidebb nevén a MOGYORO), és ők könyörtelenek lesznek.

2016. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A reptiliánok és a plejádiak ősi ellenségek, tehát ők eleve nem is szövetkezhettek egymással. A reptiliánok és kiszolgálóik meg a maguk módján már igen régóta irányítják a Földet.
2016. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Te jó ég,még emlékszik rajtam kívül más is a RÉPA-ra!


Istenem,azok a régi szép idők....

2016. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!