Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Letiltanak hogyha megemlítem...

Letiltanak hogyha megemlítem ebben a kategóriában a reptoidokat, plejádokat vagy a hrollokat?

Figyelt kérdés
Visszanézegettem pár régi gyakoris kérdést amit elmentettem még 2011. és 2012-ből. És emlékszem, hogy akkortájt a kérdések 90%-át reptoidok és más földönkívüli fajok alkották, illetve több egymást követő invázió is elmaradt amit olyan alakulatok mint a RÉPA (Reptoid és Plejád alakulat) és a Reptílián Testvériség tervezett az emberiség ellen, amit aztán állítólag az Ellenállás képes volt elnyomni. Szóval az a kérdésem, hogy egyrészt letiltanak-e a gyk moderátorai ha ilyen kérdéseket teszek fel, és másrészt miért vált ilyen felkapottá a reptoid téma 2010-től? És miért halt ki mára?

#ezotéria #UFO #téma #reptoid #exopolitika #földönkvüli #gyk kultúra
2016. márc. 27. 18:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
# 10: Ugye? Az volt életem legszórakoztatóbb időszaka.
2016. márc. 28. 21:14
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Kedveseim.

Ti még mindig azt hiszitek, hogy ez egy vicc, ugye?


Ez kedves.


A Föld ellenállásának megsemmisítése egészen pontosan 17 percig tartott. Ott vagyunk mindenhol. A vezetőségben... Mit gondoltok, miért csökkent a disznóhús áfája? Na ugye. Az átlagemberek nem látnak át az álcán. Ez roppant szórakoztató :)


Üdvözlettel:

Mandula ezredes

2016. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az Ezredes Úrhoz.


Maguk igen mulatságosak. Annyira esetlenek és balgák, hogy egyszerűen NEM VETTÉK ÉSZRE, hogy leigáztuk magukat. Ejha! Komolyan mondom, kezdjük megkedvelni magukat. Az üvegházhatásnak hála a klíma is évről évre kellemesebb! És végre nagyobb divatja lett a sertéseknek is, ahogy erre az ezredes úr igen bölcsen rávilágított.


Languszta reptoid tábornok


Ui.: Ezredes úr, azzal a viaszmoly pálinkával, amiben 2012 dec.31-én fogadtam Önnel, még mindig adós. Kérem pótolja elmaradását, mert fogytán van a privát készletem és a végén még kiszáradok.

2016. márc. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

Ezredes Úr!

Bevallom, megfeledkeztem róla...Izé... Valóban fogadtunk volna az afterpartyn? Hmm. Ez esetben amint megjön az új szállítmány, pótolom a mulasztásomat.


A részleteket megküldtem privátban.


Mandula ezredes

2016. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%

Nem lenne kihalt a téma ha nem törölnék az összes ilyen kérdést. Sajnos a 2012 invázió után teljesen átvették a reptoidok az uralmat a gyakorikérdéseken és minden hasonló kérdést eltávolítanak. Ennek leginkább az az oka, hogy az egész általuk vezetett inváziós idegen flottát véletlenül bevezették a nullsíkba és nem szeretnék, hogy ez elterjedjen mivel ez rossz fényt vetne a birodalmukra. ( az inváziós idegenek azóta is a nullsíkban vannak )


...azóta amúgy felfedeztük az N-Ufókat akik az univerzum leghülyébb földönkívüli lényei és megtudtunk egy keveset a lumbulábiaiaktól eredő láblumbálásról amit a galaktikus kódex rejtélyes okokból minden fajnál tilt. A lézerágyúzás hagyományáról is volt szó egy kisebb ideig de a modereptoidátorok a legtöbb ilyen kérdést törölték.


...ezt a választ szintén törölni fogják. nem szeretik ha modereptoidátoroknak nevezik őket.

2016. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

... Velociraptor kolléga azt is pontosan leírta még egyszer, hogy milyen érzés pontosan a lézerágyúzás és milyen hangja van de sajnos az is törlésre került.


amúgy a loúkról már régóta nem lehet hallani. velük mi történhetett? hová tűntek a loúk?

2016. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 SpilerHUN ***** válasza:

Én tegnap 404 meg az Ellenállés vezetője, Szenthelyi Árpád előrhetősége után érdeklődtem (email, aktiv fórúm stb) de törölték a topikot.


Szval biztos h a reptiliánok és szövetségeseik már itt vannak!!!!

2016. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Feltettem egy kérdést a loús kérdésről és még azt is törölték.


Pedig csak az volt a kérdés, hogy lehet e bármiféle módon újra látni egy törölt kérdést vagy az végleg elveszett e...


Szóval még a loús kérdéses kérdést is törölték.

Gondolom akkor azt is törölni fogják, ha felteszek egy loús kérdéses kérdéses kérdést megkérdezve, hogy miért törölték a loús kérdést és a loús kérdéses kérdést.

2016. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
...a hajléktalan koponyás dolgot nem humornak szántam csak tényleg érdekelt, hogy ilyesmit hogyan kezelnének. ( csak, hogy félreértés ne legyen )
2016. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze, ugyanis valahogy átvették a gyk felett az uralmat és most már nem emberek irányítják az oldalt hanem tudjuk melyik faj... sajnos többet nem mondhatok... célpontjukká váltam és bármikor elfoghatnak vagy lelézerbanolhatnak innen az pedig nem jó
2016. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!