Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek ő milyen aszcenden...

Szerintetek ő milyen aszcendens lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Én Rákra tippelek. Ti?



aug. 28. 20:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettem először de egyszerre küldtük el, utána már láttam, hogy betetted a képet.


Nem tudom én már észrevettem hogy akik tetszenek az vagy Rák vagy Skorpió aszcendensek.


Női képletben sztem jelzi a Mars is, hogy milyen férfiak jönnek be, esetleg a Nap. (Férfiaknál meg ugye a Vénusz milyen nők jönnek be, esetleg a Hold)

Nos nekem Rák Mars van a nyolcadik házban és érzem, hogy én ezen a téren élem ezt, és hát ilyen titkos, nehéz felvállalni, persze már eljutottam oda, hogy beismerjem, bejönnek xdd, de régen és még régebben nagyon is tagadtam és akkor mindig azt mondtam, mennyire gyűlölöm meg utálom őket, képes voltam ezért idegeskedni meg tönkretenni magam, hogy szabaduljak meg már tőlük, de mindig bele ragadnak a fejembe és hát iszonyat tetszenek xdd


Most is beragadnak, de már integráltam, már együtt tudok vele élni, és nem okoznak úgymond tébolyt.

Ezt a külvilág nem tudja rólam csak bizonyos réteg, hát ez mutatja hogy a 8-as házban van. Nehéz róla amúgy beszélni, így neten írásban sokkal könnyebb, de így magamnak már felvállaltam és sokkal jobb lett.


Egyetértesz ezzel?

aug. 29. 14:10
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ket szot beszelnel egy fenininebb kisugarzasu Rak ASC pasival, sirva rohannal. Aztan egy honapot nem birnal ki vele a hangulatvaltakozasai miatt.



Amugy a 8. haz, amit a hatad kozepere nem kivansz, hiszen az aszcendens felol nezve az a hatad kozepe :)



De latom, megbekeltel vele.....



40F incel

aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Igen valóban a hátam közepére se kívántam őket, viszont ha épp nem volt senki akkor meg hiányzott. Én mániáknak hívom őket, aktuálisan általában egy valakire kattanok rá de ahogy idősödöm egyre gyakrabban cserélgetem. Hát ez megmaradt így fantázia szinten és ez jó is.

Élőben is volt dolgom ilyennel és valóban menekültem az érzelmi ömlengéstől főleg h kb ez az egyetlen Víz elem a képletemben és a Holdam is Levegő elemben van

aug. 29. 14:30
 24/28 anonim ***** válasza:

"Élőben is volt dolgom ilyennel és valóban menekültem az érzelmi ömlengéstől"



Jol sejtettem. Altalaban a noknek nem jonnek be a vizes dominans pasik.



40F incel

aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#24 Nem ezt tapasztalom. Alig akad olyan feminin nő, aki nem nyűgöződik le tőlem a rajongás szintjéig és ne tartana értékesnek.

Az hogy a tűz és levegő érdekeltségű embereknek mindez nem érték, észre sem veszik, vagy egyenesen idegesítő számukra, nem releváns, mert kölcsönös a vonzalom hiánya.

aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Hat tolem nem nyugozodnek le :)



Talan a Skorpio tipus, ami vonzo a noknek a vizes jegyek kozul, a Mars miatt. Bar megjegyzem, hogy Skorpio Marsom van, de retrograd.



A Kos ASC, Oroszlan Mars batyam sikeres a noknel, nekem nincs tuz elemem, csak a Nyilas Uranusz, de az generacios egitest.



40F incel

aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Én Tűz domináns vagyok, nőként kifejezetten hátrány, mert semmiféle elvárásoknak nem felelek meg, sőt így chatben név és arc nélkül sokszor pasinak hisznek xd

Hát egyszerűen nem tudok nőies nő lenni, talán a Bika Vénusz hozzá tud adni egy két dolgot de ez így kevés,főleg hogy víz elem meg szinte hiányzik

aug. 29. 15:31
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem mintha érdekelnének az elvárások de olyan környezetben vagyok ahol ezek fontosak, legalábbis számukra
aug. 29. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!