Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfiakról vélemény?

Skorpió férfiakról vélemény?

Figyelt kérdés

jún. 18. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Én csak egyet ismerek. Ő ha jó kedvű egy angyal, viszont rengeteg külső megerősítésre van szüksége, és arra, hogy elismerjék, dicsérjék, cserébe szinte bármit feláldozna a családjáért.
jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Kettot ismertem. Nem veletlen a mult ido. ;-)
jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Féltékenyek, gondoskodók, de birtoklóak, érzelmi zsarolósak, és a szexért bármire képesek, szóval a nagyon hűséges és a nagyon hűtlen verzió is játszik. És nagyon érdekli őket mások pénze honnan van, milyen pszichológiai titkok, összeesküvések irányítják a világot, kiknek miért lesz hatalma. A misztikus dolgokra is fogékonyak. Szeretnek mindenbe látványosan belehalni, "feláldozni magukat", hogy figyelmet kapjanak. Akiket ismerek leginkább egy kamasz szenvedélyes és vádló érzelmi világával rendelkeznek. Sokszor jó szimatuk van az emberismerethez, de ez a "tudom úgyis milyen vagy" néha üldözési mániává vagy puszta bűntudatkeltéssé fajul.

A Skorpió Aszcendensű emberek viszont igen karizmatikusak tudnak lenni.

jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ritka agresszív fajták. Rád dobják a széket aztán mennek tovább.
jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
A legszabadabb csillagjegy. Céltudatosak. Páncélt viselnek. Ezért tűnnek agresszíven reagálónak. Mély érzésűek, de csak azoknak nyílnak meg akik nagyon közel állnak hozzájuk. Ha nem találod meg kulcsot hozzá, inkább kerüld el.
jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Szeretnek a bizalmadba férkőzni és titkokat megtudni rólad, majd felhasználni ellened. Nagyon jól tudnak manipulálni. Eltudják érni, hogy megszeresd őket, aztán visszautasítanak. Szeretnek érzelmi szenvedést okozni.
jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bubanat2 válasza:
51%
Gonoszak és egoisták.
jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Kunkori farkuk van. Dugnak mint güzü.
jún. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket.
jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó tapasztalataim vannak róluk skorpió nőként.
aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!