Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire illik össze a vízöntő...

Mennyire illik össze a vízöntő nő a halak férfival?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a horoszkópban. Anyukám hisz benne viszont, és azt mondja az embereknek az aszcendensét is kell nézni.

Amúgy ha beírod Google-be kiad egy csomó oldalt.

2010. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok és a barátom vízöntő és nagyon szeretjük egymást:)
2010. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Aki ezt irta igaza van! "Én nem hiszek a horoszkópban. Anyukám hisz benne viszont, és azt mondja az embereknek az aszcendensét is kell nézni." NAGYON IS IGAZ!!!!Horoszkopok allandoan altalanositanak, viszont ha tudod a pontos oradat, percet, ev, honap, nap, helyseg, akkor megtudod a pontos ascendensedet is. Igen, az ascendens sokat arulkodik az igazi/eldugott enunkrol. Mindenki meglehet minden-fele horoszkopi jellel. Meg azok is, akik az ujsag szerint nem illenek ossze. En es a ferjem mar 25 eve egyutt elunk boldogan, egyetlen horoszkop sem mondott jot a kapcsolatunkrol, de mi bebizonyitottuk, hogy igen is mindenki meg lehet a masikkal, csak akarni kell tudni. Erteni kell hozza, ha veletlenul osszecsapasok vannak, hogy hogyan is tudnank azt kijavitani, higgadt esszel. Tudni kell a masikat meghallgatni. Sajnos nem mindenki kepes ra, mert amig meg fiatal az ember, addig nincs se turelem, se tolerancia. Intelligencia, megertes, megbizas onzetlenseg es szeretet kell hozza. Nekem nagyszeru programom van az ascendensek megallapitasahoz. Ha igenyled a valaszt, hogy neked mi az ascendensed akkor kuldj, privat levelet es ott megbeszeljuk a tovabbiakat. DE tudnod kell a pontos adatokat amiket felsoroltam az elobbiekben.
2010. okt. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Lubickolhattok a boldogságba.

Csak ne vegyetek föl kölcsönt, mert akkor az adóságba fulladtok.

2010. okt. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"egyetlen horoszkop sem mondott jot a kapcsolatunkrol, de mi bebizonyitottuk, hogy igen is mindenki meg lehet a masikkal, csak akarni kell..." - ez ránk is érvényes egyébként:) Azt mondhatom eddig látottak alapján, hogy szó szerint lubickolnak egymás társaságában (mint ahogy a "fantázianevük" is elárulja:))... egy ideig:( A vízöntő ugyanis általában hajlamos megunni a halak véget nem érő pátyolgatását.
2010. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Horoszkóp meg Mikulás meg a húsvéti nyúl ... na persze

A horoszkóp a média egyik agyréme ,hogy a nyomorék emberek is megtudják miben jók....


Az embereket a lelkük köti össze nem a horoszkóp...

2010. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Az embereket a szeretet, es megbizas tartja ossze.
2010. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azaz minden csak nem a horoszkóp ami összetart egy kapcsolatot :)
2010. okt. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nagyon hiszen a hal meg a viz...s aztan ugy eltek mint a hal a vizben....
2010. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)

Az aszcendensemet már megnéztem, skorpió lett :/

De ahogy többen is írtátok nincs lehetetlen :) -> "egyetlen horoszkóp sem mondott jót a kapcsolatunkról, de mi bebizonyítottuk, hogy igen is mindenki meg lehet a másikkal, csak akarni kell..."

2010. nov. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!