Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek osszeillik a...

Szerintetek osszeillik a halak no a szuz ferfival?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 15:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
szerintem nem a horoszkop dönti el
2010. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
nemhát,de vannak ilyen hülyék,akik a horoszkóp alapján cseszik el az életüket....nehogymár saját magad döntsd el,hanem ott az a hülye horoszkóp,amit kitaláltak,hogy megtévesszék az embereket,és pénzt csináljanak belőle.
2010. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
beszélgess vele, és meglátod, hogy összeilletek e vagy sem
2010. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
31%
szerintem nagyon illenek,ha mégse akkor a halak ronthassa csak el,remélem segithetem...
2010. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
66%
aki nem hisz az ilyen dolgokba,nem értem,h mi a francot keres itt,menyj más oldalra tanácsot osztogatni...
2010. szept. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
68%

A Halak alapvetően vizes jegy, a Szűz pedig föld jegyű,

ezért horoszkóp szerint összeillenek.

De nagyon sok függ attól is, hogy milyen jegyben állt a

Hold a születésükkor. Nincs két egyforma halak, mint ahogy nincs két egyforma szűz jegyű ember sem, esetleg alapdolgok vannak, amik adott jegyű emberben általában megtalálhatók, de ezek általánosságok. Ezért ne csak az alapján dönts, hogy milyen jegyben született, hanem ismerd meg, és az legyen a fő szempont, hogy hogyan viselkedik veled szemben, ne pedig az, hogy Szűz, vagy Rák, vagy bármi más.

A víz jegyű emberekhez egyébként legjobban a víz és a föld jegy illik, a levegő és a tűz nem. DE ezek csak nagy vonalak, még sok minden meghatározza egy ember személyiségét ,nem csak a hónap, amelyben született.

Én például Halak vagyok, Rák aszcendenssel, tehát nagyon víz. A lányom is Halak, de neki az aszcendense Skorpió, és ez rajta nagyon meg is látszik, sokkal dinamikusabb.

Szóval, nem baj, ha megnézed, mikor született a választottad, de ne ez legyen a fő szempont. Sok szerencsét neked!

2010. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
86%
Nem tudom, hogy horoszkóp szerint illenek-e egymáshoz, vagy sem, de én halak nő vagyok, a férjem pedig a szűz jegyében született és már 27 éve élünk boldog házasságban, két felnőtt "gyerek" szüleiként.
2010. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15:57 - Nagy tudású asztrológusok (ismerősöm is van) azt mondják, hogy csak a napjegy alapján nem szabad semmilyen jóslatba bocsátkozni (pláne párkapcsolatiba nem). Tehát ennyi alapján egyáltalán nem értelmezhető, mi lehet egy kapcsolat kimenetele, mik a lehetőségek, mik a súrlódási pontok.

Csak egy példa, a sors úgy hozta, hogy életem nagy szerelme pont olyan, akivel a csak felületes napjegyek szerint egyáltalán nem illünk össze, és valami más miatt mégis egy olyan szerelem alakult ki, ami még távolról se szakad el.

2010. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg az hogy milyen helyzetben állnak a csillagok és a bolygók, továbbá hogy milyen hónapban születtünk, kvára nem befolyásolja az életünket, pláne nem a szerelmit.
2010. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17:39 - Ha eltekintünk az ezoterikától, akkor viszont a Holdunk befolyással van ránk, akár az apály-dagály jelenséget vesszük, akár a női menstruációt. :-)
2010. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!