Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha valaki okt.27-ei, akk mi a...

Ha valaki okt.27-ei, akk mi a horoszkópja?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Skorpió
2010. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy másik oldal, ahol a kérdésedre sokkal gyorsabban megkapod a választ. Sajnos elég kevesen ismerik, de nem rossz oldal szerintem. Van magyar változata is. A cím: www.google.hu

Ha az oldalt megnyitottad látsz felül egy sort, ahol az alábbi dolgok vannak: Web, Képek, Térkép, Hírek..., illetve iGoogle, Keresési beállítások, Bejelentkezés. Ezekkel most nem foglalkozunk, ezek a haladóknak szánt funkciók. Koncentráljunk a képernyő központjára. Ott van egy kép és azalatt van egy sáv. Ez az oldal értelme. Oda beírod azt a dolgot, amire kíváncsi vagy. Ha esetleg orosz/kínai/japán... billentyűzeted van, akkor sem kell aggódnod, hiszen ott van egy virtuális billentyűzet is. A speciális keresést és a nyelvi eszközöket csak az igazán hozzáértők használhatják. És most jön a lényeg: Miután beírtad a keresnivalót megnyomod a "Google Keresés" gombot, esetleg a "Jó napom van"-t. (Itt megjegyezném, hogy tényleg csak akkor nyomd meg, ha jó napod van. Amúgy kiküldik a GMCA-t. Ez a Good Mood Control Agency) Az oldal többi része nem érdekes. Ha eddig helyesen követted az utasításaimat, akkor bejött egy oldal sok-sok linkkel. Itt kiválasztod magadnak a megfelelőt és örülsz az eredménynek.

Van még egy fontos szabály! NE ÍRD BE, HOGY GOOGLE, mert különben a kereső annyira belekavarodik, hogy egy fekete lyukat gerjeszt, ami beszívja az időt és teret!

Remélem, hogy segítettem.

2010. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó oké, ezt megkaptam..Jogos volt, igazad van. De azért jót röhögtem rajta... Az első válaszolónak nagyon köszönöm! :)
2010. okt. 19. 17:41
 4/6 Jászay András ***** válasza:
A horoszkóp egy kicsit bonyolultabb annál, mint az az adat, hogy a születéskor a Nap melyik csillagképben tartózkodott. Például legalább ennyire fontos az Aszcendens (felkelő pont), ami a dátumon kívül az órától, perctől, és a születés helyétől (helység) függ. Ez határozza meg a Házakat, illetve azt is, hogy melyik bolygó melyik Házban áll. Az adatok alapján megszerkesztett pontos és megbízható születési horoszkóp - Radix - teljesen egyedi, nincs a világon két ember, akinek azonos lenne a horoszkópja. (Ha mindezt végiggondolja az ember, csak nevetni lehet azon, hogy újságban, interneten napi horoszkópokat közölnek csupán a Nap helyzete alapján - na meg azokon, akik ezeket komolyan veszik.)
2010. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem a horoszkópod, hanem a csillagjegyed, haver!

Skorpió, de nem érdekes felületesen foglalkoznod a dologgal, a lapokban és egyéb hasonló helyeken található horoszkóp, csillagjóslás, tévés műsor egy kalap izé.

Ahogy már más is írta, mindenkinek egyéni, a másokétól különböző horoszkópja van, a születésének pontos dátuma (óra, perc!!!) alapján, melyből a szakértők gyakorlatilag mindent megtudhatnak.

A minőségi horoszkópkészítésnek megvan az ára, anyagilag is, és mentálisan is, nem mindig könnyű megbirkózni a hallottakkal:)

Sok szerencsét hozzá:)

2010. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Am ez nem az én csillagjegyem, hanem egy ismerősömé, csak kíváncsi voltam, hogy ő mi. Mégegyszer köszönöm a használható válaszokat!
2010. nov. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!