Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos jegyű kismama vagyok,...

Kos jegyű kismama vagyok, oroszlán férjjel. A számítások szerint halak jegyű lesz a gyermekünk. Szerintetek hogyan fogunk boldogulni a vízjegyű gyermekünkkel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát... hogy őszintén megmondjam. Én halak vagyok, és az oroszlánokkal nem jövök ki valami jól. Az oroszlán és a kos is lobbanékony személyiség, a halak pedig pont az ellentétje, csöndes, félénk, visszahúzódó típus. Arra kéne figyelni, hogy ne kelljen ordibálni vele, mert amúgy szófogadó típus, és művészi hajlamai is lehetnek, szóval ha valami ilyesmit felfedeznek benne (pl. rajzolás) érdemes abban az irányban gondolkodni a továbbtanulásán, de az még messze van :D remélem segítettem valamennyit:)
2010. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Együttérzés,együttérzés,együttérzés!Sose felejtsétek mennyire érzékeny!

Nagyon sok dicsérettel csepegtessetek bele jó sok önbizalmat,mert nagyon határozatlan és befolyásolható!

2010. dec. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!