Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos jegyű kismama vagyok,...

Kos jegyű kismama vagyok, oroszlán férjjel. A számítások szerint halak jegyű lesz a gyermekünk. Szerintetek hogyan fogunk boldogulni a vízjegyű gyermekünkkel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd bölcső helyett akváriumban tartjátok :)
2010. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első, ez jó.... :D
2010. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez is egy hozzáállás :D :D
2010. okt. 15. 10:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Most már jöhetnek a komoly válaszok is! :)
2010. okt. 15. 10:49
 5/12 anonim válasza:

Ez nagyon jóóóó!!!

Bocsi, viccet félretéve, nem hiszem hogy ezen kellene filóznod, mert majd akkor gondolkodj egy problémán ha szembekerülsz vele. Én mérleg vagyok a férjem oroszlán és a 7 hónapos lányuk halak. (mellesleg van akváriumunk de még nem jutott eszembe beletenni!!! viszont imádja nézni) Kissé akaratos, már most tudja mit akar és ha valami nem úgy történik igencsak kiabál. Ezt próbálom kezelni, amíg még lehet. Egyébként egy örökké mosolygó, vidám barátságos gyerek. A környezetünk szerint "ritka jó" baba. Nagyon nyugodt, napközben eljátszik egyedül, éjjel már régóta nem kel föl... Még sok jót írhatnék, de nem tudom mennyire számít az hogy halak vagy sem. Valamennyire biztos, de egy gyereket neveléssel lehet azért "alakítani". Nem boldogulni kell a gyerekkel hanem egyszerűen szeretni olyannak amilyen, legyen halak, kos, bika vagy "sárkány"!!!! Tök mindegy! Ne aggódj, a szeretet csodákra képes!

2010. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én is Kos jegy vagyok,a férjem az Oroszlán volt.A fiam is Oroszlán lett,a tesómmal egy nap különbség van közöttük.A Kos közel van a Halakhoz és biztos nyugodt kisbaba lesz,nem kell aggódni.
2010. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha szereted a ferjed es a gyereked akkor jol fogtok boldogulni akarmi is a jegyetek,nem gondolod,hogy emiatt barmi is valtozik?;)
2010. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. okt. 15. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Óóóh, a horoszkópok nálatok nagyon passzolnak :D

A kos mindkettővel nagyon jól kijön,de a halak és az oroszlán is,szal nagyon jóóh. :D:P:P

Nyugodt baba lesz. :D

2010. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amit a tudomány kutat genetika címszóval azt már a csillagok réges régen tudják :). Szóval mivel a ti gyereketek hasonlítani fog rátok pl. Kos lesz az ASC-e vagy I. házas Napja lesz (a Nap az Oroszlán ura Oroszlán jellemvonásokat ad az I. házban). El sem tudod képzelni mennyi lehetőség van :). Szóval hiába lesz Halak olyan lesz mint ti összegyúrva :). Egyébként tényleg jól kijönnek a Halak a Kossal és az Oroszlánnal.
2010. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!