Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért lett az ikrek ikrek?

Miért lett az ikrek ikrek?

Figyelt kérdés

néhány helyen azt olvastam,hogy az ikrek azért is ikrek,mert két ember energiájával rendelkeznek. (én is ikrek vagyok :P)

szerintetek?


és mi a helyzet a szűzzel?


2010. szept. 30. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

jaj..

az ikreknek két arca van, tehát felemás jegy, mást mutat neked, mást másoknak és általában nem látja magát kívülről. Nekem az összes ikrek ismerősömre jellemző a kétszínűség, hogy szembe dicsér, a hátad mögött kibeszél. valamint, hogy felszínes és jópofi.

ennyi.

2010. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

...rám az 1. mondatban csak az igaz,hogy nem látom magamat kivülről és néha csinálok olyan dolgot amit később megis bánok.

de én egyenes ember vagyok.nem szeretem kerülgetni a dolgokat.mindenkinek megmondom a szemébe,ha esetleg bajom van vele és nem kibeszélem.ugyhogy van jópár ikrek aki kivétel. amugy nekem majdnem minden unokatesóm ikrek és egyikre se jellemző amit leirtál (:

mi ilyen fordított-ikrek család vagyunk :D:D

2010. szept. 30. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Az ikrek kettősjegy, jól gondolod eleve benne van a nevében, azért számít annak. Pl olyan, mint a halak, csak a halak jobban küzd a saját személyiségével, az ikrekben pedig egyfajta kettős vívódás van, kíváncsiságból, sokoldalúságból eredő. De amíg az ikrek egyik fel azt mondja, csináljuk meg, addig a másik fele visszatartja. Ezért van egyfajta kiszámíthatatlansága, mert mindig meg kell találni az éppen domináns ikrek felet.
2010. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morfologus ***** válasza:
0%

Jaj kérdező, dobod itt a hangulatjeleket, otthon meg fapofával ülsz. Látod, ikrek vagy. :)


"De amíg az ikrek egyik fel azt mondja, csináljuk meg, addig a másik fele visszatartja"

Utolsó, na ezzel most leírtál engem II

2010. okt. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Morfologus!

én azt hittem itt rendes válaszokat kapok,normális emberektől,de ugylátszik én kifogtam pár olyat aki egy ismeretlenhez alapból ellenszenvesen áll!

2010. okt. 1. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak egy csillagjegy.

Én ikrek vagyok és hűséges, lovagias, tisztességes, például csak magasabb célok érdekében hazudok (ha nem ártok vele senkinek), megvetem a becstelenséget, allergiás vagyok arra, ha a bűnösök akarnak "megkövezni".

Itt fényezem magam... Azért nem vagyok angyal.

Szerintem minden emberben meg van minden tulajdonság, csak más-más arányban. Ezért ismernek magukra sokan a jegyekre vonatkozó tulajdonság listából. A horoszkópokkal is hasonló a helyzet, nagyon általánosan fogalmaznak.

Nem jellemző rám sok iker vonás (annak fényében, amit írtam, inkább úgy fogalmaznék, hogy kevésbé).

A két ember ereje jól jönne, néha olyan kimerült vagyok, mintha a halálomon lennék.

2010. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!