Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyű csajokról vélemény...

Ikrek jegyű csajokról véleményetek? :]

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem jók az ágyban.
2011. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 _Jessy_ ***** válasza:
32%
Két ikrek nőt ismertem eddig. Két különböző jellem. Szerinted mi értelme csillagjegy alapján jellemezni valakit?!?
2011. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2011. nov. 12. 22:04
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Ikrek lány vagyok és jó vagyok az ágyba :D

De hirtelen haragú , hangulat ember vagyok, és hisztis és féltékeny.

Emelet viszont túl jó szívű, nagyon empatikus és jó kedélyű/ már amikor épp nem hisztizek/.

2011. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem jövök jól ki velük,felszínesek és egyik pillanatban ezt a másikban azt gondolják...ja és az ágyba tényleg nem volt jó...
2011. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a harmadik komizoval egyetértek:))) én is hasonló vagyok:))) az ágyban sztoris témáról meg csak annyit, hogy fiúk lehet hogy épp ti nem voltatok jók ;-) önkritika nem árt :)
2011. nov. 13. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:
van önkritikám a mostani párom bika és fenomenális az ágyban,volt skorpió párom is..na ő megont csak csodás volt az ágyban..hozzám még panasz nem jött és tisztában vagyok a képességeimmel és eddig mindenkit eljutattam a csúcsra még őt is,csak hát kicsit lapos volt vele az ágyban a hangulat...:D
2011. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ok ;)
2011. nov. 13. 23:28
 9/11 anonim válasza:

Iker jegyben született lányokról u.az a véleményem, mint a többiről! Nem a születésnapja alapján mérek!!!

De azért az az ikerjegyű lány, aki írta hogy robbanékony, hisztis, de jó az ágyban, elküldhetné az e-mail címét!:)))

2011. nov. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem finoman szólva nem hűséges típus a tapasztalatom alapján. Ja és addig érdekled csak amíg tudsz valami "újat" vagy extrát nyújtani ha már csak egy biztos, de nyugis hűséges társ vagy az nem elég. Ez csak az én személyes tapasztalatom nem általánosítok ;)
2011. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!