Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák jegyű lány és bika fiú? Hm?

Rák jegyű lány és bika fiú? Hm?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 14:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a lány aszcendense bika.:)
2011. aug. 23. 14:21
 2/5 anonim válasza:

Eddig jól hangzik. :) De ahhoz, hogy megtudd, mik azok a pontok a kapcsolatotokban, amikre esetleg ügyelnetek kell, ajánlanék egy személyes horoszkópot. Ezt csak beírod a google-ba, és rögtön kidobja. Viszont ehhez tudni kell lehetőleg percre pontosan a születési időpontot, mivel ebből tudod meg az aszcendenst. Ami egyik félről már megvan. :) És a születési hely is kell. Így megtudod, hogy melyik bolygó melyik jegyben állt a születésetek időpontjában. Az astronet.hu oldalon az is ott van, hogy hogyan hatnak rád az egyes bolygók.

De! Aszcendenst csak aszcendenssel kell összehasonlítanod, nem számít, hogy az egyik Napjegye (csillagjegyed) a másik aszcendensével megegyezik. Legalábbis többségében nem. Annyiban számíthat, hogy mivel az aszcendens azt mutatja meg, mit gondolnak rólad mások, a fiúnak hozzá elég „hasonlónak” tűnhet a lány. De nem törvényszerű. :)

És így kell összehasonlítani a bolygókat mind: Hold-Hold, Merkúr-Merkúr…

Ami a jegyeket illeti: a tűz a levegővel van jóban, a föld a vízzel. Az ellentét ugyebár egyértelmű, de nem szerencsés a tűz-föld és a víz-levegő párosítás sem. Van, hogy rosszabb, mint az ellentét (vízjegyű vagyok, és 2 levegőt nem ajánl a párhoroszkóp nekem).

Föld jegy: Bika, Bak, Szűz

Víz jegy: Rák, Halak, Skorpió

Levegő jegy: Vízöntő, Mérleg, Ikrek

Tűz jegy: Nyilas, Kos, Oroszlán

Egyébként meg szerintem nem kell aggódnod akkor sem, ha valahol nem „passzoltok”. Nincs két olyan ember, akik tökéletesen összeillene, de hát ettől lehet izgalmasabb is a dolog. :) Az én szüleim például egyetlen fontosabb bolygópárosításnál sem illenek össze, de együtt vannak már közel 20 éve. Egy-két hullámvölgyön kívül pedig nagyon jó a kapcsolatuk.

Valahol olvastam ilyesmit: „A bolygók nem kényszerítenek, csak hajlamossá tesznek.” A helyedben inkább azt figyelném meg, hogyan gondolkodtok, milyen a neveltetésetek. Az élettapasztalatok rengeteget számítanak a személyiségben – talán többet is, mint egy horoszkóp.

Szóval, sok sikert! ;)

2011. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj nagyon aranyos vagy, hogy ilyen jókat írtál! Nem mident értek még, de majd kibogozzuk :) Amúgy csak érdekelt hogy mit mutatnak a bolygók. Viszont az a probléma, hogy azt nem tudom, hogy percre pontosan mikor született a fiú, ez pedig kell az aszcendenshez, ha jól tudom.
2011. aug. 23. 20:19
 4/5 anonim válasza:

Szívesen segítek még, ha tudok, csak kérdezz bátran:) Értem a problémádat, én is így szoktam vele lenni… honnét tudná az ember a percre pontos születésnapját, mikor még csak „becserkészi”? :D Van egy oldal, ahol ki tudod számítani a holdjegyét: [link]

Ha ez megvan, beírod a születésnapjának a dátumát meg a helyét a személyes horoszkóp kiszámítóba. Az időponttal addig kísérletezel, amíg a kiszámolt holdjegyet meg nem kapod, és így csak az aszcendens, amit nem tudsz, a többi passzol.

Egyébként az aszcendenst még ki is lehet találni, de ehhez eléggé ismerni kell a jegyek tulajdonságait. Ez az oldal talán segíthet benne:

[link]

Itt pedig megtalálsz mindent a Bikádról (fent vannak az előrejelzések, lejjebb a tulajdonságok): ;)

[link]

Ha valami nem tiszta, vagy kíváncsi vagy még valamire, írj csak nyugodtan. :)

2011. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Perfect ;)
2011. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!