Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek fiù és vizöntô lány?

Ikrek fiù és vizöntô lány?

Figyelt kérdés
Összeillenek?
2011. nov. 12. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Normális párkapcsolatot alakíthat ki két fél a másikkal. Vagyis egymással. :)
2011. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem összeillenek, mi a párommal már 4éve boldog harmonikus kapcsolatban élünk ő ikrek(fiú) én pedig vízöntő.
2011. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor az jò:) köszi
2011. nov. 13. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ment, durván Nem. De nem hisze, hogy a horoszkóp miatt, csak gondoltam írok én is:)
2011. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kapaferenc válasza:
ez lesz ha a fél ország ezo tv-n szocializálódik. HAHÓ, mondd neked valamit az a szó hogy realitás? ha jó a szex menni fog, az élet egyszerű, ne bonyolítsuk...
2011. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fúú b@sszus utálom azt az ezo marhasàgot. Nem nagyon hiszek az ilyesmiben, de olvasgattam valami cikket ilyesmirôl ès az eddigi komolyabb pasim bak illetve kos volt ès errôl a kèt jegyrôl azt irtàk, h a vizöntôkkel nem illenek össze. A mostani pedig ikrek amirôl az volt irral, h egymásnak vannak teremtve (már mostanra nem vagyok annyira biztos ebben)
2011. nov. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!