Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók melyik csillagjegyel...

Skorpiók melyik csillagjegyel nem jöttök jól ki? Olyant nem kérek horoszkóp hülyeség!

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 21:16
 1/9 anonim válasza:
51%

Halak

Vízöntő

Illetve a szüzekkel csak kettős mércém van: vagy a szívem csücskei (pl férjem) vagy rühellem őket😆🤣

2022. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
Szia! Nekem az aszcendensem is skorpió. Én az ikrek jegyű emberekkel nem jövök ki. Elviselem őket, de az ikrektől rosszul vagyok. És az az érdekes, hogy nincs kivétel. Részükről nem tudom mi a helyzet, utálnak e de én nem bírom őket....
2022. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
53%
Ez igazából az aszcendenstől is nagyon függ, de átmenetileg a Szaturnusz pályája is nagyon erősen befolyásolja (főleg amikor a Merkúrral periplanárisan metszi egymást a pályájuk).
2022. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Horoszkóp hülyeség.

"Olyant", ilyen szo pedig nem letezik

2022. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem csak a napjegy van!!!


Olyan, akivel egyáltalan nem jövök ki, nincs.

Talán az ikrek, a rák, bizonyos esetekben a szűz, meg a mérleg LEHET olyan, hogy nehéz elviselnem PÁR tulajdonságulat.

Ikreknek, hogy kikotyognak dolgokat másoknak, mindenképpen ki akarják belőlem szedni az infót, és nem veszik a lapot, hogy nem akarom megosztani. Plusz ilyen ideges energiájuk van, ami nagyon irritál.

A rák a túlzott kötődés miatt. Annyi vegtaggal kapaszkodik az emberbe, amennyi csak van, neki, és ha nem hagyod, akkor "nem is szereted", és íródik a szappanopera.

A szűz eleg kritikus tud lenni, es feleslegesen túlgondol és ujragondol mindent, akkor is ha azon már nincs mit újragondolni. Semmi sem elég neki, mert tökéletes kell, magától is ezt várja és mástól is.

A mérlegeknél meg néha tapasztaltam ilyne nagyonmű, mézesmázos "mindnekivelkedvesvagyok", és "mindekihezkötődniakarok", ahol a kedvességet meg a jóindulatot értékelem, csak nekem nagyon átjön ha túl van tolva és emiatt nagyon műnek tűnik.

De mindegyik jeggyel ki tudok jönni, ezek csak tulajdonságok, amikre adott jegyek HAJLAMOSAK (nem feltétlenül olyan mindegyik), és ezekkel a tulajdonsagokkal nehezebben jövök ki.

2022. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
oroszlánokat...mindegyikkel megtalálom a hangot,de velük mindig ütközöm..nyilván mindenki azt a napjegyet veszi fel születéskor amelyik a feladat,a hatalmi játszmáik valamint a "dehát én csodálatos vagyok" önmegerősítésre tett igyekezetük a legszánalmasabb,mert a kisebbségi komplex nagyon átjön...a durva elnyomástól kezdve a felfújt önteltségig mindennel találkoztam..nagyon kevés a valóban öntudatos önkritikával nagylelkűséggel és alázattal rendelkező példány..
2022. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

#1


Nem hiszem, hogy ez általános. A legtöbb skorpió ismerősöm vízöntő csillagjegyű emberrel alkot egy párt.

2022. ápr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Skori fiú vagyok Skori aszcendensel. Csak az Ikrek jellemzői azok amiket csak levegőnek tudok nézek. Konkrétan az a "szélhámoskodás" meg a nonsztop "fecsegés" ami sehogy nem mozgat meg bennem semmit.
2022. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, én inkább fordítva tudok nyilatkozni. Mivel nagyon zárkózott vagyok, nagyon kevés embert engedek a bizalmi körömbe és az életembe. Akikkel a legjobban egy húron tudok pendülni azok a rákok és a többi vízjegy.

Ikrek jegyűeket és nyilasokat nem kedvelem annyira. Legjobb barátom nyilas jegyű, de ő arany szívű :)

2022. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!