Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik azok csillagjegyek aki...

Melyik azok csillagjegyek aki utálják kihasználják folyton? Olyant nem kérek horoszkóp hülyeség!

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem a horoszkóp hülyeség, hanem amikor leegyszerűsíted a 12 napjegyre és szerinted 12 féle ember létezik. Valójában rengeteg tényezőből áll össze egy ember jelleme az asztrológia szerint is, attól függően, hogy a Nap, Hold, 8 bolygó, kisbolygók, aszcendens, holdcsomópont melyik jegyben vannak és hogy viszonyulnak egymáshoz. Most ideírhatom, hogy akinek a Plútó a Skorpióban van a 12. házban, az manipulatív, de ha neked meg nem olyan a horoszkópod, hogy manipulálni tud egy ilyen, akkor nem az. Ha már hiszel ebben, akkor profihoz fordulj, ne itt kérdezz butaságot.
2021. okt. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Melyik azok csillagjegyek aki utálják kihasználják folyton?" - ezt sajnos nem tudom értelmezni.
2021. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Talán Rák?
2021. okt. 29. 19:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mármint akit kihasználnak, vagy aki kihasznál?

Amúgy megint te vagy az, aki nem ismeri a névelőket?

2021. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kihasznál
2021. okt. 29. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

A horoszkóp hülyeség.

Egyik sem, senki sem.

Csak magamból kiindulva a Kos és a Sokoró nem szeretik.

A családból meg az ikrek, a szuzek a mérlegek a vízöntők a nyilasok és az oroszlánok sem csipik.


Ha bután használják ki őket, nyilván.😉

Ha úgy használják ki a képességeiket, hogy te ebben és ebben vagy jó számítok ebben a segítségedre, mert én éhez nem értek, vagy pénzért. Simán ugranak.

Más szóval ha úgy használnak ki valakit hogy elismerik és megbecsülik érte akkor nem éli meg hogy csak kihasználják.

2021. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem szereti ha kihasználják. Legalábbis az én családomban senki. Mérleg, Oroszlán, Skorpió, Vízöntő.
2021. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Te valami fizetett troll vagy ebben a kategóriában, mint a celebek kamubotrányai?
2021. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyelvtanilag nem értelmezhető rendesen a kérdés.
2021. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 igen
2021. okt. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!