Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A bika csillagjegy melyik...

A bika csillagjegy melyik horoszkópokkal szimpatizál és melyikekkel nem?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 00:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Nyilassal nem. Számunkra taszító az a manipulatív érdekviselkedés, amit a Bika produkál.
2021. okt. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
A bika elég előítéletes. Hogy csillagjegy alapján van-e rigolyája, nem tudom, de az biztos, hogy ha nem vagy neki eleinte szimpatikus, akkor később se leszel. És fordítva....
2021. okt. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Minden jegy a vele szembenálló jegy kiegészítője. Ha megnézed egy jegy analógiáit, a vele szembenálló jegyben megtalálod azt, ami a másikból hiányzik, ami azt kiegészítené és teljessé tenné. Két véglet pólusai, amik egyben jelentősen különböznek, de emiatt tökéletesen kiegészítik egymást, analógiás szempontból.


Kos - Mérleg

Bika - Skorpió

Ikrek - Nyilas

Rák - Bak

Oroszlán - Vízöntő

Szűz - Halak

2021. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Kár volt lepontozni a kettest is, mert igaza van!

A Bika ismerősömet ha valami az agyába mászik, akkor ha a Jóisten jönne le személyesen az égből, ő sem tudná meggyőzni!

És persze általában baromságokat vesz a fejébe...

2021. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tudi333 ***** válasza:
91%
Utolsó!!! Bika vagyok! Nekem senki ne mondja meg, hogy mit vagy mit hogyan csináljak! :)))
2021. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Nyilasokat és oroszlánokat nem kedvelem. Halakat sem annyira.
2021. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A csillagkép nem befolyásol semmit.
2021. okt. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Horoszkóp szerint a bak és a szűz jegyekkel kompatibilis (Föld jegyűekkel)


Én Bak vagyok, személy szerint nekem nem minden bika szimpatikus. Nyílván ha jobban megismernék egy bikát változna, de eddig nem volt valami jó tapasztalatom velük.

2021. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Május 5.-i Bika vagyok és a fele sem illik rám, amit a Bikának tulajdonítanak. :-) Nem vagyok előítéletes, így könnyen barátkozom, utána viszont ha "kiderül, hogy beborult" tényleg felejtős a kapcsolat. A férjem, aki Kos, na ő aztán előítéletes, nagyon nehezen vagy egyáltalán nem barátkozik, és 4-es által jelzett konok makacssággal bír stb. ...DDD, még mindig...DDD (és 1974 óta ) Mami71
2021. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bálvány ***** válasza:
100%
A bika nem előítéletes....hanem negatív, passzív, makacs jegy. #3-asnak igaza van, a szemben lévő jegyek egymás ellentétei. Mondjuk én Bika nappal rendelkezem és skorpió aszcendenssel.....és nehézen találok egyensúlyt.
2021. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!