Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Koshoz a nyilas vagy az...

Koshoz a nyilas vagy az oroszlán csillagjegy illik jobban?

Figyelt kérdés

2022. febr. 28. 05:18
1 2
 11/18 DrFaktor ***** válasza:
100%
A 8-as válaszoló fogalmazta meg ezt legjobban. Nem lehet ezt ennyire leegyszerűsíteni, a szinasztria (két születési képlet összevetése) külön műfaj az asztrológián belül. De ha mindenképpen egyszerűsíteni szeretném, akkor azt mondom, hogy a szemben lévő jegy a legjobb kiegészítő, azaz Kos esetén a Mérleg.
2022. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Nyilas fel tudja cseszni a Kost az annál is nagyobb arcával, viszont a Kos nagyon szereti a humorát, különben már rég leverte volna. Még el tudja viselni hogy "too much", mivel ugyanolyan nyersek és energikusak. Oroszlánnal egy sokkal higgadtabb, barátibb a viszony, a közös nevező itt is az élmény és a mókázás, de tapasztalatom szerint nagyobb a csapatszellem.
2022. júl. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Utolsó, oroszlánként egy jegy van, amivel nagyon nem tudok hosszútávon kijönni, az pedig a kos.
2022. júl. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi zavar Oroszlánként a Kosokban?
2022. júl. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
13-as: Ugyanezt tudom mondani. Én is oroszlán vagyok és a kosok azok, akiktől már ki tudnék szaladni kb a világból. Nem mondom, hogy a többi jeggyel felhőtlen a kapcsolatom, mert nyilván vannak mindenhol kisebb félreértések, mint minden egészséges kapcsolatban is, barátiban és párkapcsolatiban egyaránt, de a kosok jellemző tulajdonságait már egyszerűen nem tudom elviselni én sem. De ahogy már fentebb is írtam, ez nem ilyen egyszerű és nemcsak a Nap jegy számít, hanem sok más dolog is, így még várom, hogy megjelenjenek az életemben azok a kosok, akik megmutatják, hogy ők a tökéletes kivételek. :) Ne ítélkezzünk pusztán csak a horoszkóp alapján! :)
2022. júl. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Téged mi zavar a kosokban 15-ös?Én nem akartam itt leírni a 14-esnek,mert úgyis csak hiszti lenne miatta.
2022. júl. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
31%

Én oroszlán nő vagyok, vízöntő aszcendessel.

Életemben a kosokkal(nő és férfi) elsőre nem jöttem ki, hónapokig fújtattunk egymásra, utáltuk egymást. Aztán összehozta az élet h közösen kellett megoldanunk dolgokat, ezálltal beszélgettünk sokat, segítettük egymást. Ezálltal kibeszéltük miért nem voltunk szimpatikusak egymásnak. Én nagy egoistáknak tartottam őket, ők is engem. Mindannyian bizalmatlanok voltunk egymással. Hónapokig beszélgettünk, barátkoztunk, őszintén meséltünk magunkról, majd megnyíltunk. Mára a legjobb barátaim akik megértőek s bármikor számíthatunk egymásra, elmúlt a harc.

Viszont jártam is kos férfival aki oroszlán aszcendessel rendelkezik. Vele is ez volt, de a jóban létig nem jutottunk el, gyorsan vége lett a harc szakaszban. Bár ő füvezik és gyógyszer függő is, s ki akart teljesen sajátítani...

Szóval kérdező, bármi előfordulhat 🙂

2022. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
32%
Oroszlán nőként nem kellene Kos férfi, nagyjának nagy ego, mögötte semmi, hazudnak össze vissza, manipulálnak. Oroszlánként csak taposni jó az ilyen
2023. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!