Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok! Mi imponál egy bak nőnek?

Lányok! Mi imponál egy bak nőnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 15:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egy túlfűtött bika az ágyban, egy bamba marha vastag pénztárcával és egy jaguár a garázsban.
2010. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Anyu Bak, apu Szűz jegyű volt. Sjnos apu 21 éve meghalt, de ha ma is élne, biztosan együtt volnának még. Mindketten szegények voltak, mikor összejöttek. Úgy vettem észre, hogy Anyu nem anyagias, de zavar, hogy mindig mondja, hogy vegyek magamnak ezt-azt, holott tudom, hogy nekem nem kell, és a pénznek is jobb helye volna. Tesóm dettó ugyanez; ő is Bak. Néha kiborítóak.
2010. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

az elérhetetlenség és az egyéniség! :)

persze egy kis mézes madzag húzással egybekötve

2010. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én bak vagyok és 12 éves korom óta bele vagyok zugva (első pillantásra) egy fiúba aki mellesleg szűz horoszkópú.Azóta eltelt pár év és vhogy mindig összehozott a sors minket :)
2010. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ez az!!!:-)

örömmel vettem, h szű, mert én is az vagyok!!

mennyi idős vagy? mivel lehet Téged levenni a lábadról?

2010. szept. 3. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!