Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik az összeillőbb páros?

Melyik az összeillőbb páros?

Figyelt kérdés

Nő, vízöntő jegyű, mérleg aszcendenssel, kínai horoszkóp most vagy patkány vagy bivaly (ezt mindenhol máshogy írják a váltás miatt)

Férfi, Ikrek jegyű, oroszlán aszcendensel, kínai horoszkóp kutya.


És ez?

A nő uaz

Férfi, Kos, ? aszcendens, kínai hor. kígyó


2010. aug. 30. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az első számú. Én is ikrek vagyok,igaz kutya,de a vízöntőkkel iszonyatosan jól megvagyok.
2010. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a Vízöntő az Ikrekkel sokkal jobban passzol, mint a Kossal
2010. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nos én is így gondoltam(én vagyok az ikrek), mégis elhagyott hosszú idő után, mondjuk ez amiatt volt,h nem voltam elég "korrekt" hozzá :-|

Új kérdés, hosszan tartható a kapcsolatuk? Most lehet fellángoltak de meddig?

Szeretném visszakapni az én kis vízöntőmet mert rájöttem h ... (: Türelmesen várjak amíg lecsendesülnek? Vagy hagyjam őket?

2010. aug. 30. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Én ikrek vagyok skorpió aszcendenssel és tigris jeggyel, a férjem kos, szintén skorpió aszcendenssel és patkány jeggyel. Bár a horoszkóp szerint nagyon nem illünk össze, de valamiért mégis nagyon jól működik 7 éve.


Szóval nekem ikrekként a kos jegy maximálisan bejött. Még 7 év után is le tud nyűgözni nap mint nap valamivel.


Viszont a vízöntőkkel is jól megvagyok, de nekem valamiért mégis egy tüzes kos kell. A vízöntőkkel nálam szinte mindig elindult egyfajta rivalizálás előbb-utóbb és ez megmérgezte a kapcsolatot vagy az anyagiakkal volt gond, mert az Isten pénze sem volt elég és szinte soha nem kaptam vissza a pénzem, amit kölcsönadtam nekik. Mondjuk ezek nem párkapcsolatok voltak, csupán barátságok, de annak sem hosszúéletűek.


Szóval én inkább bepróbálnám a kost, hátha...

2010. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a 15:05 vagyok. Azt hiszem, hogy csúnyán belekeveredtem a kérdésbe. Szóval akkor te vagy az egyik férfi (az ikrek) és elhagyott egy vízöntő nő egy kos férfiért?


Mert ha így van, akkor türelem. Az nagyon nem lesz egyszerű kapcsolat a vízöntő számára. Valószínűleg előbb-utóbb jönnek a problémák, amik eléggé puskaporossá teszik majd a kapcsolatot. A vízöntő pedig igen könnyen kilép a kapcsolatokból, ha gond van. Na akkor lesz esélyed visszakapni a vízöntőt, de maradj hű a jegyedhez, csak lazán és ne érezze azt, hogy birtokolni akarod.

2010. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen átgondoltam és most türelmes leszek. Én is erre a következtetésekre jutottam. Többen mondták,h nem lesz hosszú a kapcsolatuk. Most úgy érzik miden okés, de a kos birtoklási vágya és uralkodási hajlama el fogja venni a vízöntő kedvét... (hiszen ő nem tolerálja azt ha vki irányítja és megmondja mit csináljon)... a folytatástól és rájön,h velem nem is volt olyan rossz. Bár ha bele gondolok én is "elvettem" a szabadságérzetét. :( Nem tudom így vissza fog jönni hozzám. De már azt sem hogy akarnám-e... utólag már rájöttem,h egy ideje ezt tervezgette a kossal, kiderült minden. Megbántotta az önérzetem is :)
2010. aug. 31. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!