Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán-skorpió páros milyen?

Oroszlán-skorpió páros milyen?

Figyelt kérdés
Tudom, olvassam el, google. De személyes tapasztalatokat várok. :D
2011. júl. 29. 23:58
 1/9 erica0726 ***** válasza:
Nehézkes kapcsolat. Mindkét jegy vezér típus. Viszont el lehetnek egy darabig :) Nekem a tesóm skorpió, én pedig oroszlán vagyok. Vannak csatáink, de mégis jó a kapcsolatunk! Az sem mindegy, hogy milyen kapcsolatról van szó, szerelem, vagy csak barátság...ki a fiú, ki a lány :)
2011. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én skorpió vagyok, és nem jövök ki az oroszlánokkal. Az elveim ütköznek az övéikkel :/

De szerintem az aszcendenst is figyelembe kell venni, mert a páromnak oroszlán az aszcendense, őt mégis imádom :)

2011. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szerelmi kapcsolat: oroszlán fiú, skorpió lány. :)
2011. júl. 30. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon bírom az oroszlán srácokat az eddigiek alapján és úgy vettem észre, hogy ők is kedvelik a társaságomat :) Az természetesen igaz, hogy ahány oroszlán, annyi féle, de eddig nem volt olyan, akivel konfrontálódtam volna bármilyen módon, bármi miatt :D Szenvedélyes, talán szeszélyes, impulzív, izgalmas kapcsolat, tele humorral, én ezt tudom előrevetíteni :)

Skorpió lány

2011. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 erica0726 ***** válasza:

Valamelyikőtöknek engedni kell majd. Sok lesz a kompromisszum, már ha képesek vagytok engedni! :)))

De tuti hogy ez egy szeszélyes kapcsolat lesz! :)

2011. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
szex működik, szerelem nem igazán...
2011. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 erica0726 ***** válasza:
Én akárhány oroszlán pasi találkozok, mind csapodár...persze ez lehet a véletlen műve is, ugyanis aki nem boldog, lehet nem akarja a partnerét megbántani, azzal hogy otthagyja, hanem inkább csalja..:/
2011. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szex nagyon jó, barátnak is nagyon jó, de kapcsolat felejtős :/
2011. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szar
2012. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!