Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy legyek diszharmonikus...

Hogy legyek diszharmonikus Bakból harmonikus?

Figyelt kérdés

"diszharmonikusan: sötétség (metafizikailag), depresszió, félelmek, szorongások, gátlások, komplexusok, negatív beállítottság, megkeseredettség, bizalmatlanság, merev, görcsös, fantáziátlan, hideg, előítéletekkel teli, érzelemtelenség, önkínzásig fajulható aszkétaság, semmi játékosság."


Ez teljesen illik rám sajnos. Nem akarok megkeseredett lenni 19 évesen. Hogyan változtassam magam meg?


2010. aug. 29. 22:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Bak vagyok,ugyan ilyen.A pszichológus nem segít,annyit értem el,hogy már nem vagyok annyira alkoholista,egyébként értelmesebb választ nem tudok adni.Marad a kötél (:
2010. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja és 19 vagyok én is.
2010. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kicsivel több önbizalom nem tudom h fiu vagy e vagy lány de én is bak vagyok és én is elég negatív voltam de mikor lkezdtem csajozni és rájotem h nem utasitanak vissza akkor lett gey kis önbizalmam és minden jolett :D 21/f
2010. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne butáskodjál! Minden emberből lehet ilyen negatívumokkal tarkított egyéniség, ha még be is beszéli magának.Amiket felsoroltál mindet felejtsd el. Az én férjem is Bak, viszont én meg Kos vagyok. Az ő egyéniségéhez pont én kellettem a Kos nő, aki felrázza, vidámságot hoz az életébe, és kizökkenti őt önmarcangoló természetéből. Nagyon sok függ a barátokon, a társon, az ismeretségi körökön, hogy kivel mikor találkozik. Miről beszélgetnek. És az ilyen típusu ember mint te, ne a negatívukokat keresse, hanem a pozitív dolgokat. Meglásd ha nem ragaszkodol szigorúen ahhoz, amit a horoszkóp véleményez rólad sokkal szebbnek látod a világot. Próbáld a saját egyéniségedet csiszolni,lépjél ki a búskomorságból, az érzéketlenség világából. Hogy mondhatod magadnak érzéketlen vagyok? Emberből vagy, aki érez, jót és rosszat egyaránt, de nem minden rosszat kell világvégének venni, az is velejárója az életnek nem csak a jó.
2010. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lány vagyok

2010. aug. 29. 23:21
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező most nem a nőkre gondolt,hanem magára az életre.Sokan a nőket kergetik és azt hiszik attól elégedettek,meg mindenük a kefélés,meg a ribancok,pedig ugyan olyan értelmetlen és sivár az életük,mint sok más embernek.Nekem spec. a kisebb sikerek hiányoznak,semmi pozitív dolgot nem tudok mondani a saját életemből,nem tdom merre menjek tovább.Ezért vagyok sz@rul.Első voltam.
2010. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem a nőkre gondoltam:D De nem is a pasikra... Őszintén szólva saját magamra gondoltam,meg a saját személyiségemre :-) Meg nyilván ez van az életemre elég negatív befolyással.
2010. aug. 29. 23:25
 8/18 A kérdező kommentje:
Amúgy én is jártam pszichológushoz,de nem nagyon segített rajtam.Bár én nem voltam alkoholista :D
2010. aug. 29. 23:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát ilyenek vagyunk,ezzel együtt kell élni.Mondjuk ebben a világban,nem nagyon értem,hogy egyáltalán minek lehet örülni..ezért is idegesítenek a vidám,optimista emberek.Örülni a semminek elég nagy ostobaság.
2010. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A legtöbb ember (főleg velünk egykorúak) mindig talál valami okot rá,hogy vidám legyen.
2010. aug. 29. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!