Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik a legboldogtalanabb...

Melyik a legboldogtalanabb csillagjegy?

Figyelt kérdés
Mármint ember aki képviseli, nem az érdekel ki szerint hülyeség, hanem az, hogy ilyen vonatkozásban milyen elképzelések vannak.
2010. aug. 25. 16:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

amúgy van Bak ismerősöm, és tényleg van benne valami, valóban eléggé pesszimista. Nem mondanám, hogy totál boldogtalan, de nagyon nehezen látja meg a jót az életben.


a bika rokonom viszont iszonyatosan bölcs, hasonló hozzám, minden sz.r helyzeten átmegy, mégsem törik meg... ő a példaképem. sosem érezte magát boldogtalannak, pedig az ő élete sem tiniregény... :)

2010. aug. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Helló előttem szóló !

Szerintem te nem érzed jól magad egyedül és azért mozogsz állandóan nem? Általában azok csinálják ezt akik nem mernek szembenézni önmagukkal és mindent kitalálnak hogy lekössék saját maguk figyelmét amit teljesen persze sose tudnak. Pl: sose mennek szabira nyaralni, meg hasonlók .

Ez csak egy vélemény lehet rád nem igaz, De te kérdeztél

2010. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
ma 03:39 neki ment
2010. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Van párom, nem vagyok egyedül. SOkszor megyünk együtt. Szerintem inkább kell a változatosság... Ha sokáig vagyok egy helyen, hajlamos vagyok begubózni.
2010. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Igen nem szabad sokáig egy helyben lenni.

De amikor teljesen egyedül vagy csöndben nem zavar senki akkor is jól érzed magad ? Semmi közöm hozzá de azt vizsgáld meg

2010. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

huhúúú, igen szeretek egyedül lenni:)

ezért van egy külön "leánylakásom", ahova elvonulhatok időnként, itt tanítok, dolgozom, egyedül lehetek. :)


a párom viszont utál egyedül lenni, nem nagyon találja a helyét otthon, ha nem vagyok ott. alapvetően elég rendetlen vagyok, vagyis külsőre minden ok, de a fiókjaimat nem kell kihúzni... :D

ő amúgy nagyon pedáns. viszont ha egyedül van, mindig azt mondja, hiányzik a káosz ami engem körülvesz :)

s azt mondja, ha otthon vagyok az egész lakás sokkal melegebb, betöltöm a teret...

:)

2010. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Helló !


Te most már minden tiszta. Az a helyzet hogy elég felületesen olvastam el az 1. hozzászolásodat ahol ezt írtad . mérleg vagyok. érdekes, elég szar életem van "mások szemszögéből" Nos ezt az idézőjeles mondatot figyelmen kívül hagytam és nem tudom miért de átugrotta a figyelmemet.

Így már értem. Amit eddig írtam neked mind hülyeség.

2010. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
83%
Egyertelmu hogy a Bak.
2010. szept. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

szerintem valamelyik téli hónapban megtalálható horoszkóp, esetleg őszi.

a fényhiány, a sötét szürkeség és a hideg sokkal depresszívebb, mint a nyári jegyek napsütése.

2010. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy boldogtalan csillagjegy. A kérdésedre a válasz ennél sokkal összetettebb és a megértéséhez az asztrológia alapismereteit kell megértened.

A boldogság érzése csupán az emberi elme (manas) egy állapota.

Egy tudatállapot csupán.

A védikus asztrológiában az elme állapotait a Hold és a Holdból induló ciklusos időzitő rendszer a Vimshottari dasa mutatja.

Ha a boldogság titkaira vagy kiváncsi, akkor egy idézetet ajánlhatok:


Bhagavad gita 2 fej.14 vers.


Matra-sparsas tu kaunteya sitosna-sukha-duhkha-dah agamapayino 'nityas tams titiksasva bharata"


Csak érzékfelfogás oh Kaunteya (Kunti fia). Tél, nyár, boldogság és fájdalom. Megjelenik, eltünik, nem állandó.

Próbáld meg elviselni őket emberek legkiválóbbika (Bharata).

2010. szept. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!