Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi vélemények?

Rák férfi vélemények?

Figyelt kérdés
Valóban nem lehet általánosítani, de akinek rák férfi van/volt az életében (házastárs, párkapcsolat) miket tud elmondani róluk? Mi az amit jobban igényelnek? Mi az, amit nem szeretnek annyira? Milyen észrevételeitek vannak és számotokra milyen emberek?

2021. jún. 12. 09:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%
Túlérzékeny, idegesítő, mártírok... Halak voltam..
2021. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
76%

"A lenyeg a lenyegben empatiaval erdemes oket megkozeliteni es nem azt varja el hogy piedesztarra emeld, hanem hogy meghallgasd :)" az is, de a lényeg, hogy megértsd. Engem pl nem érdekel a nem. Nem baj, ha nem értenek velem egyet, csak értsenek meg és fogadják el, ha én más véleményen vagyok. Én is elfogadom, ha más más véleményen van.

Rák hapsi vagyok.

2021. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
32%

3-as és 14-es egyet értek veletek !

Azért érdekes, hogy a rák jegynél csak a férfiak rosszindulatú, hazug manipulátorok a rák nőkkel semmi bajom nincs.

Az ismerőseim között kevesebb rák jegyű van, de a rák nők aranyosak és normálisak. A férfiakról nem mondanám ezt.

Rá férfi: hazudós, manipulatív, kétszínű és baromi bunkó

Pl.: Havas Henrik, Sebestyén Balázs, Friderikusz Sándor

2021. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Rák nő vagyok de ha látom hogy nem bunkók felém és normálisak akkor én is ugyanúgy nyitok feléjük.

Szerintem ez is ember függő,egy mérleg is lehet ugyanolyan bunkó vagy pl egy halak is, aztán lehet

pont a rák lesz a legnormálisabb közöttük,na ezt értem “emberfüggő” alatt.

2021. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

Én mérleg vagyok és rák a kisebb testvérem, de egyformán nagyon szeretjük és becsüljük egymást, meg én mérlegként sok jóra tudom nevelni és szinte ugyanúgy érzékenyek vagyunk, de jó lelki társai vagyunk is egymásnak.


Nagyjából úgy van a víz és levegő elemű jegyeknél a felállás, hogy a vízöntő enyhén érzékeny olyannyira, mint a halak.

A mérleg és a rák mindkettő középfokon öntörvényű és egyaránt olyannyira érzékenyek is.

Az ikrek olyannyira erős és makacs, mint a skorpió.

Víz és levegő elemű jegyeknél nagyjából hasonlóság terén ilyenek az érzelmi pórusok

2022. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
57%
Apám rák és nagyon kedv rontó, negatív, bármit csinálok csak a rosszat látja mindenben, imádom veszekedni. Én inkább messziről elkerülöm őket.....
2022. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Imád*
2022. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!