Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi vélemények?

Rák férfi vélemények?

Figyelt kérdés
Valóban nem lehet általánosítani, de akinek rák férfi van/volt az életében (házastárs, párkapcsolat) miket tud elmondani róluk? Mi az amit jobban igényelnek? Mi az, amit nem szeretnek annyira? Milyen észrevételeitek vannak és számotokra milyen emberek?

2021. jún. 12. 09:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%

Rák nő vagyok és beismerem a rossz tulajdonságainkat..én jó magam is dühös vagyok néha a viselkedésemre de egyszerűen ilyen vagyok és néha sikerül kontrollálni, néha már kevésbé vagy egyáltalán nem:/


Amúgy soha nem volt még rák férfi az életembe,semmi tapasztalatom velük de ha olyan lenne mint én.. szerintem egy hónapot sem bírnák ki mellette:D

2021. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

De amúgy eskü tudunk jók is lenni!

-utolsó voltam

2021. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is nagyon jók vagytok! :D csak peldaul a páromnál nem jöttek még ki ezek a “rossz tulajdonságok”. Nem tudom mire számítsak XD
2021. jún. 12. 22:21
 14/27 anonim ***** válasza:
17%
A rák egy gonosz jegy..
2021. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Miért? :/
2021. jún. 13. 12:00
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

Rak napjegyu no vagyok,

Ismerek tobb napjegyu rakot es rak jellegu embert is :)

A rak ferfi! Erzekeny konfliktuskerulo,eroszakos,titokzatos, segitokesz, csaladcentrikus, bosszuallo, szeretetehes, kitarto, humoros


Talan ennyi jutott az eszembe :) ha egy tipikus rak megszeret teged akkor ha kizarod a lakasbol is kepes a labtorlon ott aludni hogy reggel beengedhesd.

Erzelmileg nagyon zsarolo, es konfliktuskerulo ami szerintem ennek a jegynek a fo hibaja mert eselyed nagyon csekely ahhoz hogy megertsd a problemajat es megtudd oldani:)🤣

Munkakapcsolatban is ha bekenhagyod o is bekenhagy, szerintem kpcsolatban is azt kapsz amit adsz, de nyilvan ennek a jegynek nem palyaja a jatszadozas, igy ha mar osszejottetek annak csak es kizarolag komoly cellal tortenhetett meg:)

Csaladcentrikusak amit nem a ver tesz csaladda, hanem akit csaladjakent elfogadott. Sok nonel hallottam h igy rak amugy rak a pasi, de allandoan haverozik. Hat igen lehet o-ok a rangletran fentebb allnak.


Korantsem batortalan a rak, hanem mint irtam o nem cselekszik ha nem muszaj, hagyjak beken, o el van a langyos hugyban amig valaki onnan ki nem loki.

Ha mar valaki kilokte! ( es azuksege is van ra egyebkent) na onnanstol egy nagyon termekeny es celratoro jegy. Ez miatt ka ismerik felre a rakokat is ettol

Titokzatosak. Sosem tudhatod mi az az energia amivel kitudod oket lenditeni, motivalni vagy feludegesiteni de akkor rosszabbak mint a skorik :) mert a rakok a lelkedet ragjak es bantjak es szorongatjak a sirassal, megjegyzesekkel zsarolassal mig meg nem torsz.


A jot nem kell magyarazni szerintem egyebkent ha valaki tudja kezelni a rakokat jo jegy tud lenni. De csak akkor :)

2021. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes leírást!😍

Az, hogy tudni kell velük bánni, miben merül ki? Például ráfér a bátorítás? Vagy esetleg jobb nem felidegesíteni? Azt vettem eddig észre, hogy tényleg nekik igazán oda adhatod magad, ha beleadsz mindent, értékelni fogják! Ők azok, akik ha teszel értük valamit, nem mondanák, hogy “hát de én nem kértem, hogy ezt tedd meg!”.

És igen igen..a barátok nagyon nagyon fontosak..

2021. jún. 13. 19:30
 18/27 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ezt erezni kell. Egy gondolati sikra kerulsz vele akkor szavak nelkul is, de masnem nem tamadasnak veszi. Hanem bizonyitani akar - Neki- Neked.


Felidegesiteni nem erdemes, meg kritizalni sem, mert egy rak jellegu pasi /no egyet elore kettot hatra elven mukodik :) De elore tart. Es ha krititalod csak sajat magad alatt vagod a fat ha vele akarsz lenni.

Erdemes rengeteg!!! Idot raszanni atra hogy megismerhesd, es te azt tobbszorosen fogod visszakapni arrol nem beszelve hogy lehet ha kiismeted szamodra ez sok.


De sztem pont a rak pasi az aki idovel egyre jobb es jobb lesz :)

(A masik ilyen a bika, es a vizonto)

A lenyeg a lenyegben empatiaval erdemes oket megkozeliteni es nem azt varja el hogy piedesztarra emeld, hanem hogy meghallgasd :) ( pl egy kossal v orival ellentetben)

2021. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
59%

Én a rák nőkről tudok nyilatkozni. Örök gyerekek, gyerek lélekkel. Kicsit infantilisek is. És nagy a kontraszt, mert külsőre nagyon érettnek és komolynak tűnnek.


Érzelmileg tényleg manipulatívak,de ezt halakként átlátom. Egyébként sosem tudtam rájuk felnézni, mindig úgy éreztem, mintha valami gyerekem lenne nem a barátnőm. Bak aszcendensem van, szóval ja... :D

2021. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
27%

Kellemetlen körülöttük lenni, nem valami humorosak, túl érzékenyek, nehéz beszélgetésbe elegyedni velük. Ég és föld vagyunk.


-mérleg asc, ikrek nap

2021. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!