Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi vélemények?

Rák férfi vélemények?

Figyelt kérdés
Valóban nem lehet általánosítani, de akinek rák férfi van/volt az életében (házastárs, párkapcsolat) miket tud elmondani róluk? Mi az amit jobban igényelnek? Mi az, amit nem szeretnek annyira? Milyen észrevételeitek vannak és számotokra milyen emberek?

2021. jún. 12. 09:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Akiket én láttam, elég érzékenyek vagy sértődékenyek.
2021. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%

Nekem volt egy rák férfi akivel együtt voltam, 4 hónapot. Tovább nem bírtam.

Családban is van négy rák, szóval megosztanám a tapasztalataimat:

Eléggé sértődékenyek valóban, de amit emellett észrevettem, hogy szinte mindenben hazudnak. Depresszióra nagyon hajlamosak, szerintem erre a legtöbb vízjegy az.

A csávó akivel együtt voltam tepert értem, majd miután összejöttem vele elkezdett lekopni.

Folyamatosan küldözgette a képeket innen-onnan, hogy őt hogy megverték. Aztán amikor megkérdeztem a haverjait, elég hülyének néztek.

A másik, hogy szétvágták a karját, meg ő is, miattam. Eléggé tudnak zsarolni, főleg érzelmileg.

Arra viszont nem gondolt, hogy nem jó terv, mivel egyből kiszúrom, rajzzal foglalkozom.

Miután szakítottam, pár hónap múlva véletlenül összefutottam vele egy ismerősöm által.

Kérdezte tőle, hogy nem kellemetlen-e a szitu, mivel mind a ketten ott vagyunk. Ő erre csak annyit mondott, hogy nem is tudjak ki vagyok, mivel balesete volt, a szülei kórházban vannak, nem emlékszik semmire.

Mikor mentem hazafelé láttam a kocsijukat, hogy a szülei érte mennek. Na gondoljátok ebből is mennyi volt igaz.

Ennyit tudok mondani.

Más rokonokra is igaz, hogy a legtöbb mindenben hazudnak. Viszont az a srác volt a legundorítóbb rák, akivel valaha találkoztam. Azóta kerülöm őket.

Nyilván vannak kivételek.


Megjegyzem nekem az aszcim rák. Igaz én is nehezen viselem ha beszólnak, hamar felkapom a vizet, megsértődöm.

Viszont gyűlölöm ha valaki hazudik, én ilyenre sose lennék képes.

Bika a napom.

2021. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%

A férjem rák, és szerintem már jóval másabb, mint mondjuk tiniként vagy a húszas évei elején lehetett.

TÖk nyugis ember, ha nem bántod ő sem bánt, lehet rá számítani, és nagyon párkapcsolat-és családcentrikus.

Közösségben is inkább csendes de nem mondanám zárkózottnak annyira, elbeszélget bárkivel, el is viccelődik, jó kedélyű.


A vitákat, hisztit, kiabálást nagyon nehezen viseli, de ha normálisan közlik vele a szitut, akkor nem esik kétségbe és a megoldásra törekszik.


Ha valami rossz éri, hajlamos az álomvilágába vagy akár káros szenvedélybe menekülni, és elkülöníti magát az élettől, viszont ez ritka és támogató környezetben nem is fordul elő.


Igényli a törődést, főleg az érintést, és a feltétlen őszinteséget és hűséget a kapcsolatban.


Igazából nekem előtte halak jegyű párom volt, na vele ég és föld voltunk (én oroszlán vagyok), borzalom volt. De a rákommal nagyon harmonikus minden, szinte sosem veszekszünk.

Pedig én meg hirtelen haragú, lobbanékony vagyok, de valahogy vele kezelhető a természetem :D

2021. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Én is ugyanezt érzem! Én vízöntő vagyok. Szintén lobbanékony vagyok (az aszcendensem oroszlán) . Előtte 2 vízjegyű párom is volt (mindkettő skorpió) és nagyon csúnya végük lett. Nem volt jó. Vele nagyon biztonságban érzem magam. Annyit vettem észre, hogy nem szeret az érzéseiről beszélni hiába nagyon nagyon érzékeny..nem tudom veled volt e ilyesmi. Nem akarom erőltetni, de sokkal könnyebb lenne néha ha elmondaná, úgy én is jobban meg tudnám érteni. Tudom, hogy szeretnek kicsit magukban elvonulni, ha valami bántja őket, de pl a párom hajlamos ezt csak szőnyeg alá seperni. :/
2021. jún. 12. 12:28
 5/27 A kérdező kommentje:

:DD Ez pedig 100%-ban leírás a páromról: “TÖk nyugis ember, ha nem bántod sem bánt, lehet rá számítani, és nagyon párkapcsolat-és családcentrikus.

Közösségben is inkább csendes de nem mondanám zárkózottnak annyira, elbeszélget bárkivel, el is viccelődik, jó kedélyű.“

2021. jún. 12. 12:29
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém beszél az érzéseiről, mindent elmond nekem, de amúgy is igyekszem kényeztetni meg hogy jól érezze magát, mert megérdemli és előttem nem volt azért túl jó élete.

Szerintem meg fog nyílni neked is.

2021. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
robert davi 👍🏻nagyon jó
2021. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Nyápicok, hisztisek, gonoszak, kétszìnűek. Utálom őket. Halak voltam, pusza
2021. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Próbálom én is sokat kényeztetni, csak félek, hogy egyértelműnek fogja venni😅
2021. jún. 12. 15:43
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Most megjelent egy tucatnyi rák és megsértődtek

Ezért rossz értékelés minden válasz😚

2021. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!