Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csillagjegytől is függ a külső?

Csillagjegytől is függ a külső?

Figyelt kérdés
Én pl. skorpió vagyok, november 1.
2010. aug. 18. 13:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
te egy skorpió vagy ? grat
2010. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egy Skorpió nő gyakran nem szép, inkább kihívó, és rendelkezik kisugárzással.A skorpió pasi ugyanez. Ott van pl. Alain Delon, tipikus skorpió pasi. Tulképp nem annyira jóképű, de fiatal korában mégis vhogy "lejött" a kisugárzása a vászonról is.

A nőknél Demi Moore (fiatalabb változat, mert a mostani már plasztikázott) sem egy "igazi" szépség, de van benne vmi szexis,nagyon vonzó. (De említhetem: Goldie Hawn, Whoopy Goldberg,... )

Egyébként csak érdekesség, de sok Skorpiót össze lehet keverni külsőleg főleg Rákkal, vagy ritkábban a Halakkal. (pl. Kevin Bacon amolyan Skorpiós és mégis Rák). szóval a vizes jegyek alapból hasonlítanak.

2010. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem van egy skorpió ismerősöm. Végülis ha úgy vesszük, szépnek mondható. Bár már rég nem láttam.
2010. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D igen skorpió vagyok köszi a gratulációt én is örülök neki:)
2010. aug. 18. 21:35
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem befolyásolja. Pl a skorpiókra hullámos haj, sötét szem, általában látszik a külsőn is. Pl a kosoknak jellegzetesen kék szemük van. De nem minden kosnak, hiszen van barna szemű is.

Viszont szerintem befolyásolja. Velem már előfordult, hogy pusztán kinézet alapján megmondtam valakinek a csillagjegyét. Kicsit meg is ijedt tőlem :D

2010. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonyos mértékig befolyásolja a csillagjegy és az aszcendens a külsőt. Nyilván a genetika a mérvadó :)

Én oroszlán vagyok vízöntő aszcendenssel. Az oroszlánokra jellemző a macskaszem- zöld :) -, és a dús, hosszú vöröses haj. A szemem zöld, a családban amúgy mindenkié barna csak az enyém és anyukám testvéréé zöld, aki szintén oroszlán.

A párom skorpió és bazira sármos :)

2010. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én ma jártam egy asztrológusnál és a bemutatkozás után megkérdeztem tőle, hogy szokta-e tudni, sejteni, hogy az akivel beszélget milyen jegyű. Erre azt mondta, hogy a külsőt nemcsak a napjegy, de az aszcendens, vénusz és a hold is befolyásolja. Arra kértem, hogy azért tippeljen rám.

Azt felelte, hogy szerinte a vénusz elég hangsúlyos a horoszkópomban, mert az arcom és a lassú beszédem is erre emlékeztet. Betippelt egy bikát.

Jól tettte.:)

2010. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Leginkább az Asc, az I. házban álló bolygók és ezek fényszögei befolyásolják a külsőt. De persze az egész horoszkóp hatással van rá.

De próbáld ki. Ha tudod a PONTOS születési idődet és helyedet akkor leírom hogyan nézhetsz ki, aztán megírod mi stimmelt, vagy linkelsz egy fotót :))).

2010. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Öhöm... ez érdekes, mert én egyszer azt hallottam, hogy az aszcendens nyúl bele inkább a küllembe. Habár...a halak jegyűek, akikkel eddig találkoztam, világoskék szeműek, barna hajúak és finom arcvonásúak... ami elvileg a legkevésbé sem jellemző a skorpiókra, nem igaz? Nem hasonlítunk a halakkal. Én, mint skorpió nő zöld szemű, magas, vékony, barna hajú vagyok, alapból szálkás és kissé csontos... úgy tudtam, hogy ezek inkább az ikrekre jellemzők:) Jáááj... ez egy irtó nagy kavalkád:D Szerintem abban lehet max. hasonlóság, hogy valamiképp kiül az arcra a jellem. És ha hiszünk a jellemekre szabott horiban, akkor feltehetjük, hogy van párhuzam a küllemek között is:)
2010. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ó én Vízöntő lány vagyok és tökéletesen leírták a születési dátumomhoz, hogy az orrom végén van egy kis dudor és, hogy a szemem színe változik és azt is, hogy magas és vékony vagyok (na jó eredetileg inkább fokozottan vékony)és azt is nagyon szép metszésű szám van!És ez mind igaz!Nálam bevált!
2010. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!