Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csillagjegytől is függ a külső?

Csillagjegytől is függ a külső?

Figyelt kérdés
Én pl. skorpió vagyok, november 1.
2010. aug. 18. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a külső megjelentést egyáltalán nem befolyásolja, mert az csak az öröklött genetikai dolgokon múlik... A belsőt viszont tényleg befolyásolja!
2010. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
azt mondják az oroszlán lányok szépek.....
2010. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
én olvastam már azt is, hogy a skorpió nők nagyon csúnyák és azt is, hogy gyönyörűek. gondolom nem 1-től 1-ig mindegyik re értették csak általánosságban..de azért kíváncsi lennék, számít-e végül is a csillagjegy
2010. aug. 18. 13:30
 4/20 anonim ***** válasza:

Télleg? rohanok, megnézem magam. /oroszlán/L


Látszhat, de pl. a mérleg mire hasonlít? :D

2010. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Olvastam olyat a rákról (az a csillagjegyem), hogy mivel az uralkodó bolygója a hold, ezért a külseje is gyakran változik, gyakran hízik-fogy, változik a stílusa. Ez rám száz százalékban igaz, de persze lehet, hogy egyedi eset, vagy épp hogy nagyon gyakori, nem tudom.
2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A napjegy csak egy összetevője a külsődnek

- nézd meg, hogy az aszecendensed uralkodó bolygója milyen jegyben és melyik házban áll

- milyen bolygó áll az aszcendensed közelében

- milyen fényszögeket kap az aszcendens

- milyen fényszögeket kap a vénusz

- az első házban milyen bolygók állnak

- holdjegyeded és annak fényszögkapcsolatai

...

szóval ezek mind befolyásolják egy ember külsejét, és még más dolgok is, de nem vagyok profi asztrológus, most csak ezek jutottak eszembe, tehát látható, hogy napjegy alapján feleselges hasonlóságokat keresni.

2010. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon. (:
2010. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
az h valaki kiemelkedően nem szép és h valaki egyenesen ronda a között van különbség.....egyébként meg nem feltétlen mérvadó a csillagjegy
2010. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Na ez egy tipikus ezoterikus túlzás:)
2010. aug. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, miért is befolyásolná a külsődet az, hogy mikor születsz? :)

A mérleg lányokra is azt mondják, hogy nagyon szépek, meg vonzóak....na,én egy mérleg lány vagyok, de még messziről sem vagyok szép. :D

2010. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!