Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Imertek normális rák jegyű...

Imertek normális rák jegyű embereket?

Figyelt kérdés
Engem sokkol az, hogy annyira kedvesnek és hűségesnek írják le őket, de nekem 15 ilyen jegyű ismerősöm van és mind gerinctelen, hazug, rosszindulatú, hűtlen. Rámásznak a barátnőik pasijára, csalják a férjüket stb stb. Nyilván biztos vannak normálisak, és tudom tudom nem minden a csillagjegy, de akkor is fura. Ti ismertek normális rák jegyűeket? Én halak vagyok..
2021. febr. 19. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nevelőapum.

Bár nagyon ellentétesek a nézeteink alapvetően és a személyiségünk (Kos vagyok), ettől függetlenül tisztelem és pozitív véleménnyel vagyok róla összességében. Nagyon családcentrikus, lojális, hűséges, szavahihető, nem haragtartó, céltudatos, önmegvalósító, vidám, pozitív életszemléletű.

Ami negatív számomra, hogy hisztis, akaratos, nyalizós, kicsit gyerekes.

2021. febr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen többet is. persze olyat is akit nem tudok elviselni, de a többség normális és aranyos.


Halakat viszont nem, az összes hisztis, valami idealista álomvilágban élő hippikorból itt ragadt lélek :-D Valamiért képtelen vagyok kijönni velük.

2021. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!