Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő és Bak férfi kapcsola...

Halak nő és Bak férfi kapcsolata milyen lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak azon múlik, mennyire szeretitek egymást. Olyan, mint bárki másé.
2010. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
azt nem irtad hogy baráti vagy párkapcsolatban,de az utobbi egy harmonikus kapcsolat.A Bak nagyon zárkózott, titkolja az érzelmeit. Ezúttal csodálkozni fog, mert a Halak nő mindig ösztönösen ráérez mi bántja, miben segíthetné. Mindezt szívesen teszi, nem vár érte ellenszolgáltatást.
2010. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
párkapcsolatban,
2010. aug. 14. 10:57
 4/7 anonim válasza:
Hülyeség.Én is bak vagyok és nem vagyok zárkózott inkább hogy elmondom a lánynak hogy szeretem.
2010. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Ne asztrológiával próbálj kapcsolatot teremteni. Az asztrológia az alkímiához hasonló középkori tévedés, mi szerint a csillagok irányítják az életünket. És ezt, ha mai szemmel nézzük rádöbbenhetünk, hogy elég hülyeség izzó gázgömböktől várni a jövőt.
2010. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van az asztrológiának igaz része, de tényleg nem szabad meghatározni ezek szerint az emberi kapcsolatokat, mert így sokszor kerülhetnek az emberek előítéletekbe, hogy: kos meg halak nem jön ki, nem jönnénk ki, és meg sem próbálják sokan...

De ha csillagjegyek szerint közelítem meg, a halak tényleg szinte azonnal szerelmes lesz, ösztönösen ráérez arra, amit a bak fog érezni. Igazi kényeztető típus, tehát a bak könnyebben kinyílhat. Ha a baknak egyszer megnyerik a bizalmát egy úttal a szívét is..:)

2010. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
71 jó hallani ezt. a bizalmát azt hiszem már megnyert,na de a szívét...azt nem tudom????? egyszer ugy érzem érez valamit írántam.máskor meg közömbös velem rideg mikor találkozunk.
2010. aug. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!