Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi számít jobban a horoszkóp...

Mi számít jobban a horoszkóp vagy az aszcendens?

Figyelt kérdés
valahol azt olvastam,hogy ahogy az ember egyre idősödik annál inkább jobban fog rá illeni az azcendense. ez igaz?
2010. aug. 6. 20:47
1 2
 11/11 anonim válasza:

A horoszkóp számít, az az, ami téged belülről meghatároz.

Az aszcendens csak annyi, amit a világ felé mutatsz magadról ...


A bolygók ne lennének ránk hatással? Nem vagyok se tudós, se más, nem is bizonygatni akarom, de egyszerűen képtelen vagyok nem hinni benne...


Gondolajtok csak bele ebbe: Itt vagyunk mint anyag és szellem. A körülöttünk lévő világ már a kezdetek óta itt van. Azokból az anyagokból épül fel a szervezetünk amik a Földet alkották és ami út közben pottyant ide.

Abban is hiszek, hogy létezik egy felsőbb szellem és az égitestek is ide tartoznak, mert szerintem élnek, lelkük van!

Nem elhitetni akarom én senkivel sem, csak annyit akarok, hogy gondolj bele, mivan ha mégis...Nem tudhatjátok...


Lehet, hogy nem hisztek ebben, de majd mikor meghaltok úgyis kiderül az igazság. ( Annak is van esélye, hogy tévedtem ).

2010. aug. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!