Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi számít jobban a horoszkóp...

Mi számít jobban a horoszkóp vagy az aszcendens?

Figyelt kérdés
valahol azt olvastam,hogy ahogy az ember egyre idősödik annál inkább jobban fog rá illeni az azcendense. ez igaz?
2010. aug. 6. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Rám eddig soha nem ilett egyik sem,pedig már elég öreg vagyok. Az egész csak egy ostobaság.
2010. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Gondolj már bele, hogy lehetne bármi köze is a bolygók állásának a te életedhez. Az egész egy hülyeség.

Bele lehet magyarázni bármibe bármit és van aki elhiszi.

2010. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
miért ne lehetne hatassal az emberekre? nem azt mondom ,hogy az írányitja,mert az tényleg baromság, meg,hogy minden 100%-ig igaz, de szerintem van kapcsolat az ember és a természet között...
2010. aug. 6. 21:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne azt kérdezd, hogy miért ne lehetne, hanem arra adj választ, hogy miért lenne?
2010. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én csak feltételezem,hogy van... ha tudnám nem nem kérdeztem volna.de azt te sem tudod megmondani,hogy miért nincs szóval... 50-50 :D
2010. aug. 6. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:

A kérdés rossz. a horoszkóp része az asc. Az amit az emberek horoszkóp néven ismernek az csak 1db bolygó helye a képletben. A horoszkóp 10 bolygóból, 12 házból és milliónyi szögkapcsolatból áll. Tehát az asc. a horoszkóp része. Az pedig hihetetlenül nagy butaság hogy a világ nem hat ránk. Mondd a halnak hogy a víz amiben él nem hat rá...


Namaste

2010. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
egyike, az egész f*szság.
2010. aug. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
dnyana, a hal BENNE ÉL a vízben. De ránk hogy a p*csába hatna a többi bolygó? A gravitációjuk minimálisan, aminek viszont rohadtul semmi köze a személyiségedhez.
2010. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A Földre ható árapályerôk idôbeli változásai relatív egységekben. Jól látható az egyéves ciklus, valamint a Hold bolygónk körüli keringésébôl adódó periodicitás


Az óceánok vízszintje mindössze 0.04 mm-rel (!) emelkedne, ha minden bolygó pontosan egy vonalban sorakozna fel.


Megvizsgálták a bolygóegyüttállások és a földrengések közötti korrelációt, és gyakorlatilag semmit sem találtak, amint az várható is volt.


Mindezeknél is érdekesebb lehet azonban a társadalomtudományokkal foglalkozó szakemberek számára ilyen alkalmakkor a rémhírkeltés és a tömeghisztéria tanulmányozása.

2010. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

előzőhöz még



Végezetül foglaljuk össze mindenki okulására a lényeget: a bolygóegyüttállások látványos (de sajnos nem mindig látható) égi jelenségek, amiknek sem elméletileg, sem a gyakorlatban megfigyelhetô módon - minden ellenkezô állítás ellenére - semmilyen érzékelhetô hatásuk nincs sem kozmikus (Nap, bolygók), sem szûkebb környezetünkre (a Föld forgástengelye és pályája, óceánok, idôjárás), sem az élôvilágra, így ránk, emberekre sem.

2010. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!