Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a mérleg férfiakról?

Figyelt kérdés

Én skorpió vagyok, néha okozunk egymásnak fejtörést.

Kíváncsi lennék, ki milyennek látja/mik a tapasztalatai a mérleg férfiról.



2020. aug. 10. 20:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

9 Persze, elfogadom a magyarázatod. Külső szemlélő másképp ítéli meg, a fejébe meg senkinek nem lát bele más.

Én mondjuk nem vagyok balhés, de szívesen belemegyek konstruktív vitákba, szeretem az álláspontomat verbálisan képviselni. Én vízöntő vagyok ikrek aszcendenssel.

2020. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mérleg nő vagyok.

Konfliktus kerülés: 5x meggondolom, hogy megéri-e vitába szállni valakivel.

Sajnos sokan azt gondolják hülyének nézhetnek, mert nem reagálok egyből, miközben nagyon is jól látom, hogy mi folyik körülöttem. És amikor végre szóvá teszem jön a döbbenet és a sértődés a másik fél részéről.

Szerelem: hűség az megvan, mivel a megcsalást is 5x meggondolunk. 😂

Manipulálás: na ez nem működik, mint ahogy írtam, mindent látok ami körülöttem folyik, max. nem reagálok rá. De attól még nem csinálom, amit nem akarok.

2020. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem ismertem sok Mérleg férfit, de azt el tudom mondani mindegyikről, hogy ők nem azok a gyakorlatias, tettre kész emberek, mint pl a Szűz.

Elméleti szinten gondolkodnak, beszélnek dolgokról, de nem csinálják.

Kissé tutyimutyi módon állnak neki a cselekvésnek.

Mindent, amit kézzel, erővel, szerszámmal, határozottsággal kéne csinálni, úgy közelítik meg, mint az úri pompába öltözött főnemesek, az energiájuk töredékét használják fel hozzá.

2020. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%

Ez hülyeség, ami tulajdonságokat leírtatok, az teljesen rám jellemző, pedig én halak vagyok, és semmi mérleg nincs a képletemben.


Egyébként ismertem egyet, de egy kétszínű alak volt, és búza.

2020. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Sokszor látom ezt a párost: mérleg és skoprió. Én nyilasként többször nagy színésznek, nem őszintének és sunyinak gondolom a mérleget, nem szereti a művelt, okos embereket, annak ellenére, hogy beszélgetéskor többször is elismeri őket. Kapcsolatban csak a butább, nem művelt embereket szeretik. Szakmailag egy-két tulajdonságukat elismerem, tudok tőlük tanulni pár apróságot.
2020. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Hatalmas az igazságérzete.Jól látja a dolgokat.Általában szép férfi vagyis jóképü.Az hogy nem szereti a műveltebb embereket hát inkább azt mondanám hogy a nagyarcú embereket nem csípi.Jogosan szerintem.Bár valakinek az jön be...A mérleg is lehet művelt sőt..szerintem az egyik legjobb jegy legalábbis annak a nőnek aki nem a pattogós palikat szereti.😉
2020. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Azzal egyetértek, hogy a mérleg férfiakat az olyan kemény manipulátorok tudják irányítani sokáig, mint a bak nő vagy férfi. Amikor a mérleg manipulál (sokszor van ilyen), akkor azt türelmesen csinálja és mindig tudja, hogy mit kell mondani (mint a bak és vízöntő is) és nagyon érdekember is tud lenni, ha a rokonai szerint azt kell tegye. Amit én nyilasként unok bennük: minden apró helyzetben dominálni akar (nagyon hasonlít a kosra), nem hisz a demokráciában, számára mindegy, hogy a jó megoldás felé visz vagy sem, számára a dominancia érzése a fontos (nagy színész), munkahelyen pedig rosszul fizet, ami a közepest sem éri el, jó szakemberként nem jó mérleg nőnek vagy férfinak cégvezető dolgozni, ugyanúgy szűz jegyűnek sem.
2020. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!