Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a mérleg férfiakról?

Figyelt kérdés

Én skorpió vagyok, néha okozunk egymásnak fejtörést.

Kíváncsi lennék, ki milyennek látja/mik a tapasztalatai a mérleg férfiról.



2020. aug. 10. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Az én észrevételeim szerint:kedvesek,hűségesek,megbízhatóak és jó értelemben egyszerűek.Viszont egy mérleg skorpió párosítás elég érdekes tud lenni.A skorpió sokkal vakmerőbb bevállalósabb.Mérleg nyugodt sokszor túlságosan is.Ennek ellenére az egyik legjobb jegy szerintem.Sok esetben egy életre is képes párt választani.
2020. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2020. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem több mint egy évig volt dolgom egy mérleg férfival. Csak azt tudom elmondani hogy ő milyen volt, nem tudok kollektíven beszélni az összesről.

Ő a világ legkedvesebb embere volt, megértő, figyelmes, igazi úriember, viszont elképesztően tutyimutyi, tehetetlen, manipulálható és papucs. Nem én manipuláltam, hanem valaki más. Amit egy idő után nem tudtam tovább tűrni, és dobbantottam, akárhogy is fájt, pedig tudtam hogy ilyen jó embert nem találok többet.

Folyamatosan egyhelyben lebegett, nem volt képes kimozdulni a komfortzónájából és lépni, mert nagyon gyáva volt. Mindenen a végtelenségig rugózott, hogy így lenne jobb vagy úgy, végül soha nem választotta egyik opciót sem, döntésképtelen volt mint amikor a mérleg nyelvei egyvonalban vannak és egyik oldal sem tudja lenyomni a másikat. Mellette az állandó ígéretekről és az állandó várakozásról szólt az életem. Majd így lesz, majd úgy lesz, majd majd majd. Nem tartott be semmit amit ígért.

De remekül el lehetett vele beszélgetni mély, fontos dolgokról, ami nagyon hiányzik, mert a mostani nyilasommal nem lehet.

2020. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Hozzám állítólag illenének, de engem idegesítenének hosszútávon. Nekem az őszinteség, bátorság és tettrekészség ami nagyon fontos egy férfiban, tapasztalataim szerint ez a mérleg férfiakra nem jellemző.


Kedvesek, de konfliktuskerülők, sosem merik vállalni a véleményüket, mindenkinek meg akarnak felelni, ettől eléggé simulékony a természetük. Szerintem alacsony is a lelki tűrőképességük emiatt. Tényleg tutyimutyik.

2020. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Mérleg férfihoz hasonló társ való mint ők.Mondom ezt mérleg nőként aki hasonlít a mérleg férfihoz.Nekem bika párom van tök nyugodt stb.Én ezt csípem.A mérleg férfiak szerintem a legjobb társak tudnak lenni azoknak a nőknek akik szeretik a nyugalmat.Vállalják ők a véleményüket csak hogy ha valaki leáll vele vitázni faképnél hagyja.Nem látja értelmét a felesleges vitának.
2020. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
5 Nem így vettem észre, de ezt ne vedd magadra. Nyilván vannak eltérések azonos jegyűek közt is. Felesleges vitákba nem kell bocsátkozni, csak aki sosem áll ki magáért az megint más kérdés.
2020. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én úgy vettem észre, hogy a mérleg férfiak a szerelem érzésébe szerelmesek, idealizálják a leendő partnert. Viszonylag lobbanékonyak, főleg akkor, ha valami bántja az önérzetüket. Makacsok, sértődékenyek és hisztisek is.

Adnak a külsőségekre, eléggé megfelelési kényszeresek. Ha azt látják jónak, ferditik az igazságot, hogy kiküszöböljék az esetleges konfliktust.

2020. aug. 10. 23:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező igen így igaz de a női mérlegre is igaz😉
2020. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
6-os. Sokan gyávának gondolják a mérlegeket amiért kihátrálnak a konfliktusokból.De ez szerintem nem igaz.Egyszerűen méltatlannak találják magukkal szemben azt hogy leálljanak vitázni.Legtöbb mérlegnél így vettem észre.Van a családban is nem is 1.Szerintem tévesen látják őket ilyen helyzetekben.Kiáll magáért ha látja hogy érdemes.Hatalmas az igazságérzetük🙃
2020. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Igen, ezt kihagytam. Az én mérlegem is túlságosan adott a külsőségekre, kifejezetten felszínes volt.

Ez olyan dolgokban nyilvánult meg pl hogy mindig a legújabb almás telefon kellett neki, hogy mások lássák hogy neki micsoda státusza van, aztán folyamatosan azt hangoztatta hogy ő a világ legnagyobb kutyabarátja, mégis furcsálta hogy én soha nem vennék állatot pénzért, mindig menhelyről vagy utcáról van kutyám, ő meg megvette a háromszázezres kutyát miközben teli vannak árva kutyákkal a menhelyek.

Mindig az volt a fontos hogy mások mit gondolnak. Hogy lássák (vagyis higgyék) hogy ő teli van pénzzel. Közben pedig egy hatalmas adóssághalmazt görgetett maga előtt.


És igen, a konfliktuskerülés. Ezért is volt olyan tutyimutyi és manipulálható. Mert bólogatott mindenkinek mindenre, csak nehogy valami rosszat gondoljanak vagy mondjanak róla.


Most hogy így visszagondolok, itt is tökéletesen megmutatkozik a kettősség, a mérleg két nyelve. Mert tényleg soha senkivel nem tudtam olyan jókat, tartalmasakat beszélgetni mint vele, különösen magas volt az érzelmi intelligenciája, viszont ha a többi dolgot nézem, ez számomra mind taszító egy férfiban. Főleg a felszínesség, a kirakatéletvitel.

És érdekes módon ő volt életem szerelme. De örülök hogy túl vagyok rajta.

2020. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!