Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek a halak csillagjeg...

Szerintetek a halak csillagjegy és az oroszlán csillagjegy összeillenek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 17. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem csillagjegy függő, de nekem eddig csak rossz tapasztalataim voltak halakkal. 🤷

Oroszlán N.

2020. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Semmi köze ennek a csillagjegyhez.
2020. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik igen és akik nem. :)))
2020. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem csillagjegytől függ hogy ki illik össze kivel
2020. júl. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Halak vagyok, egyáltalán nem vagyok érzelgős vagy romantikus, XD. Ja és jól érzem magam párkapcsolat nélkül is, egyszerű ember vagyok aki szeret azt én is aki nem az hidegen hagy. Szóval nem igaz rám szinte semmi. XDD
2020. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Sok kompromisszummal igen. Anno az oroszlán barátnőmmel kiidegeltük egymást kölcsönösen. Ha meg tudtuk volna beszélni a dolgokat, működhetett volna. Halak F
2020. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Az oroszlán egész más habitusu jegy mint egy halak. Tehát ha ezt vesszük alapul akkor nem túl jók együtt. De ugye a napjegy nem elég ehhez, kell a többi bolygó is és azok kapcsolódása egymáshoz. :)
2020. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!