Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lányok, milyen jegyű...

Bak lányok, milyen jegyű fiúval vagytok együtt? És hogy jöttök ki?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, és hogy mióta vagytok együtt! Esetleg, hogy hol ismerkedtetek meg.
2010. aug. 2. 17:45
 1/6 anonim válasza:
kos, 3,5 éve, jól kijövünk, néha én engedek, néha Ő
2010. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az exem vízöntő volt, vele jól kijöttem(2és fél évig), de hosszú távon mégsem volt tüzes kapcsolat, mert más érzést váltott ki belőlem...valahogy inkább a kötődés és a szeretet érzését, mint a tüzes lángoló vágyét, pedig szerettem. Volt egy másik srác is, aki oroszlán volt, na ő pótolta a korábban hiányolt dolgokat, de elviselhetetlen volt a viselkedése. Nem tisztelt és nem fogadta el hogy saját döntéseim vannak. Nekem meg nem jött be hogy nem akarna komoly kapcsolatot és csapongó. Szerintem ezek "tipikus" kapcsolatok, teljesen ezeket olvastam neten is:D

Különben én is kíváncsi vagyok tapasztalatokra, ha van még;)

2010. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 20 leszek:)
2010. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én volt párom is oroszlán, és nem jöttünk ki olyan jól.

Én 17 vagyok:)

2010. aug. 3. 23:15
 5/6 anonim válasza:
az ikrekkel egyértelműen katasztrófa viszont a szűzzel vagy a bikával nagyon jó :)
2010. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az első nagy szerelmem bak volt, 5 éve után is tök jó a kapcsolatunk. 20 bak lány
2011. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!