Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek normálisak,akik...

Szerintetek normálisak,akik itt kijelentik,hogy ők utálják az összes bizonyos csillagjegyű embert?

Figyelt kérdés
Ha már ennyire hisz valaki a horoszkópban,akkor meg azt nem értem miért csak a napjeggyel foglalkozik? az csak a jéghegy csúcsa.a felszín kapargatása
2020. júl. 3. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem :D

Kb mintha én a barna bőrű fekete hajúakat utálnám, csak azt rasszizmusnak hívják

2020. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Bírom, amikor az emberek elfelejtik:

1. Létezik aszcendens, ami bizonyos kor után lecseréli az állatövijegyet

2. Ráhuzzák a nagy átlagot minden azonos csillagjegyű emberre, amikor nincs két teljesen egyforma ember alapjaiban sem.

3. Amikor pont az írja, akinek a csillagjegyére igazak is a negatív részei, és megnyilvánul a kommentjeiben.

2020. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Látom jól felbosszantott a rák-utáló, olvastam a válaszait, inkább nem is minősítem. Vagy az amelyik mindenhova bekommentel hogy ez a jegy ilyen-olyan és szerinte mindenki színleli az érzelmeit. Lehet ugyanaz az ember írja ezeket. :D

Engem őszintén szólva nem érdekelnek ezek. Valahol megértem ha valaki arra fúj akivel rossz tapasztalata van, emberek vagyunk de nem szeretem az általánosítász. Az én csillagjegyem pl egy kifejezetten “közutálatnak” örvendő jegy amit itt is gyakran szídnak de ha nem tudok azonosulni azzal amivel indokolják az ellenszenvet akkor nem veszem magamra és kész.

2020. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

#3: Ugyanaz.

Ikrek vagyok, soha nem csaltam meg semmit, a párjaimnak szívbaj nélkül megmutattam a beszélgetéseimet is, de mindig megbélyegeznek, ha megtudják Ikrek vagyok.

Mellesleg a napokban láttam egy kérdést a Szűzekről, ott a magam szempontjából nagyon sok pozitívat tanultam róluk! :D

2020. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

*Senkit

Bocsi XD

2020. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Én senkit nem utálok, de alaposan lenézek bárkit, aki hisz ebben a baromságban.
2020. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D-Mano ***** válasza:
59%

Egyre több a műveletlen ember, egyre többen egyre nagyobb mértékben nélkülözik a kritikai gondolkozás képességét. (Vagy ez csak az egyre szélesebb körben elérhető internet és felületei [pl. facebook, youtube, fórumok] miatt jobban látszik...)


Ennek köszönhető pl. az is, hogy annyian tévelyegnek a Coelho, Müller Petya, Szabó Petya, Oravecz Nórika, és a még náluk is komolytalanabb műmájerek idézeteinek világában.


Egyébként az asztrológia nemcsak Napjegyekből áll, hanem a Holdból, bolygókból, sarkalatos pontokból, házakból, fényszögekből és még több más dologból. Ha ezt megírod az ilyen embereknek pl. egy GyK-s kérdés alatt, figyelembe sem veszik, okoskodnak tovább (alaptalanul) a Napjegyek alapján.

🤦‍♂️🤦‍♂️

2020. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!