Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz lány kos aszcendensel....

Szűz lány kos aszcendensel. Milyen ember?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
olyan, mint te.
2010. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
x'D ezen behaltam..megy a kéz :D
2010. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valami hasznos választ szeretnék rá kapni!
2010. júl. 29. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
ha te nem ismered magad , akkor ki? :D amúgy nem tudom mit vársz mit írjunk. szűz vagy akkor visszafogott , kis pedáns, ha kos akkor meg fejjel mész a falnak. szóval mindkettő megtalálható benned... amúgy ha beírod a google-ba tuti kihoz valamit ott nézelődj
2010. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
most szépen nem lehet rá válaszolni neki :S:S
2010. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kos lány vagyok, szűz aszcendennsel. Meglepődtem azon, hogy a szűz aszcendensem ami földjegy, mennyire szembetűnő egy olyan temperamentumos csillagjegy mellett, mint a kos.

Biztos, hogy a türelmetlenség, a szabadságvágy, a makacsság jellemző rád a kosból.

Nekem a szűz aszcendensem abban tűnik fel, hogy a szüzek tipikusan magasak és vékonyak, szőke hajjal esetleg, hosszúkás arccal. Viszont a kosoknak lefelé szélesedő háromszögre emlékeztető formájú arcuk van, a szemük mindig kicsit fürkésző, általában izmosabbak.

Ikertesóm van, az ő aszcendense oroszlán. Én magasabb vagyok nála, és vékonyabb is, de pl neki az oroszlánra jellemző "sörénye" vagy is haja jellegzetesen szép, és a fejformánk is másabb. Remélem segítettem:)

2010. aug. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!