Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halál, a saját halálom mit...

Halál, a saját halálom mit jelent az álomban?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig azt álmodom ,hogy meg akarnak ölni.Ma éjjel is.Szörnyű volt.Injekcióval akartak meg ölni de én kértem őket hogy verjenek agyon mert félek az injekciótól.És azt terveztem hogyan írok egy búcsú levelet a kisfiamnak,páromnak.Mit jelentenek ezek az álmok?
2010. júl. 8. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álmoskönyvek szerint a halál az ellenkezőjét jelenti, sokáig fogsz élni.

A többit nem tudom.

2010. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Azt biztos nem, hogy meg fogsz halni, mert én már vagy 20 éve álmodom ilyesmiket és még mindig életben vagyok!
2010. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tudatalattid próbál jelezni neked, hogy veszélyben érzed magad, és félted a családodat. Próbáld ki a tudatos álmodást, akkor teljesen éber leszel az álomban, és meg tudod kérdezni az álomlényektől, hogy kik ők, és miért akarnak megölni. Olyan választ fognak adni, amit a tudatalattid üzen. Ha érdekel a könyv, küldj egy privit és elküldöm neked.
2010. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!