Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég zagyvaságot álmodtam,...

Elég zagyvaságot álmodtam, meghallgatnátok?

Figyelt kérdés

Az álmomban épp a buszmegállóból indultam haza a húgommal. Eléggé zaklatott volt és azt mondta, hogy nem bír járni, én elég furcsának találtam, hisz az első pár méteren még bicegni sem bicegett. Természetesen mondtam neki, hogy ne hülyéskedjen mert itt fogom hagyni. Úgy is volt ott akartam hagyni de pár lépés után meggondoltam magam felkaptam és elkezdtem vinni hazafelé. Egész úton beszélgettünk majd megkért, hogy hagy másszon a hátamra. Beleegyeztem és úgy vittem tovább. Nagyon jó érzés volt nem is értem miért. Amikor hazaérkeztem láttam, hogy otthon van mamám és anyám is de apám sehol. Letettem a húgomat egy ?padra a házon belül mamám mellé. Ezután fogtam magam és elmentem pizzát enni. Miután jól laktam gondoltam barkácsolok valamit hátul a műhelyben. Épp csak kiértem akkor esett le, hogy a húgom nem lett volna szabad azzal a két hárpiával hagynom. Gyorsan visszafutottam megfogtam a kezét és kiráncigáltam a házból ismét felkaptam és hátrafutottam a műhelyhez. Ekkor már eléggé sírt, és azt mondogatta, hogy jön, jön... anyám jött kiabálva, hogy megettem a pizzáját és a húgom tönkreteszi az életét, majd meg akarta ütni a húgom. Nálam elszakadt a cérna és addig ütöttem amíg ki nem lehelte a lelkét. Nagyon valósághű volt szinte éreztem az öklömön a vért és az arcomon ahogy felcsapódik, úgy gondoltam van kit megvédenem akár az életem árán is.

Hát ennyi lett volna, ekkor felkeltem. Annyit hozzáteszek, hogy nincs is húgom csak egy nővérem.


2010. júl. 7. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi. tetszik ez a védés :) amúgy elég hülyeséget álmodtál.Valami napközben megzavart?Esetleg filmben láttál hasonlót?
2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Modal válasza:
Fantasztikus :D
2010. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
Nyugi... Végtére is ez csak álom... Vagy sokat ettél, vagy leterhelted magad... Én akkor álmodtam rémeket amikor egy héten négy ZH-t írtam, és mindtől év végi jegy függött... Geodézia, XX.századi magyar Töri, Filozófia, Munkajog... Tehát láthatod ezek a jó kis Nagy fenék, türelem tárgyak...Egy hétig a jegyzeteimmel aludtam, keltem, sőt, még a WC-re ha leültem is nálam volt valamyík... Amint végetért, hasonlóan bizarr álmaim voltak... Tehát lehet egy jelzés is, hogy fejben kissé kimerült vagy...
2010. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!