Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak állandó rémálmaim?

Miért vannak állandó rémálmaim?

Figyelt kérdés

Semmi másról nem álmodok, csak hogy gyilkos vagyok, meghalok, az összes álmom sötét és fekete, és tele van borzalmakkal..:S


Nem vagyok gonosz, nem ártottam senkinek, elég streszes az életem itthon sincs minden rendben, de jó lenne már ezeket megszüntetni


2010. júl. 5. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Tul sok tv-nézel.
2010. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nézek tv-t.... de mind1
2010. júl. 5. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Múltkor azt álmodtam, hogy a falu melletti földet 3 atombombával egyengették el .--
2010. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bunkókra nem vagyok kíváncsi!!!

Két hülye!

Majd ha mindennap azt álmodod h meg akarnak ölni és és futsz az életedért, majd akkor mondj ilyen okos dolgokat

2010. júl. 5. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert, rendszeresen? Ér e stressz, amit már nagyon unsz? A visszatérő álmokat, visszatérő események okozzák.
2010. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit
2010. júl. 7. 14:14
 7/9 A kérdező kommentje:

elég stressz most minden, érettségiztem felvételi, szüleim állandóan találnak bennem valamit amiért kiabálhatnak velem.

Nem könnyű. sajnos a vita mindennapos :(

2010. júl. 7. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
A sok stressztől vannak rémálmaid. Próbálj meg lazítani. Néha húnyd be a szemed és lélegezz mélyeket hasadba. Figyeld, ahogy kiereszted a levegőt és próbálj ne gondolni semmire. Ezután garantáltan megnyugodsz valamennyire.
2010. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hegedüs Ádám válasza:
Én úgy tudom ha lefekvés előtt eszel akkor rémálmod lesz!:D
2010. júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!